Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel’den Çağ Çelik’e Teşekkür Ziyareti

Gündem Yayın: 23.02.2023 14:01
Vali Gürel’den Çağ Çelik’e Teşekkür Ziyareti

Vali Fuat Gürel, 6 Şubat’ta meydana gelen, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan İlçeleri olan ve 11 ilin etkilendiği depremler sonrası genel hayatı olumsuz etkileyen şartların ortadan kaldırılması ve afetzede vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik ayni ve nakdi desteklerde bulunarak örnek davranış ortaya koyan Çağ Çelik Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç’i ziyaret ederek “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette afet bölgesine kurulması planlanan Karabük Ağaç Evler Sitesi hakkında Kamil Güleç ile  bilgi paylaşımında bulunan Vali Fuat Gürel, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de katkı ve desteklerini beklediklerini ifade ederek, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu. (Halil Kızılyer)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bekir Develi, Kudüs’ü anlattı

Kültür Sanat Yayın: 25.05.2024 04:45
İhlas Haber Ajansı

Çorum Belediyesi’nin “Han sohbetleri” etkinliğinin bu haftaki konuğu yazar Bekir Develi oldu.

Kültür, sanat etkinliklerini sürdüren Çorum Belediyesi yazar Bekir Develi’yi Çorumlularla buluşturdu. Bekir Develi ’Kudüs Bizim Neyimiz Olur?’ konulu sohbetiyle Han sohbetleri buluşmalarının bu haftaki konuğu oldu. Kudüs’ün tarihsel, kültürel ve manevi önemi anlatan Develi, Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanlar için önemine değindi.

Katılımın yoğun olduğu programı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da izledi. Program sonunda, Bekir Develi’ye hediye takdim eden Başkan Aşgın, “Kıymetli yazarımız Bekir Develi ve Veli Paşa Hanı’nı dolduran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bekir Develi söyleşinin ardından sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.