Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel, Şampiyon Sporcuyu ziyaret  etti

Spor Yayın: 05.10.2021 09:05
Vali Gürel, Şampiyon Sporcuyu ziyaret  etti

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ile birlikte 18-25 Eylül tarihlerinde Zonguldak’ta düzenlenen Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda Türkiye Şampiyonu olan, Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Milli Boksör Elif Güneri’yi görev yaptığı okulda ziyaret ederek tebrik etti.

Kariyerinde 12. Türkiye şampiyonluğu, 2 Avrupa şampiyonluğu, 3 dünya üçüncülüğü ve 1 ‘de dünya ikinciliği bulunan Milli Boksör Elif Güneri’yi tebrik ederek hediyesini takdim eden Vali Fuat Gürel, “İlimizi katıldığı tüm şampiyonalarda en güzel şekilde temsil eden Elif öğretmenimizi tebrik ederim. Öğretmenlik gibi çok kutsal bir mesleği icra ediyor, aynı zamanda da gönül verdiği boks sporunu en güzel şekilde devam ettiriyor. İnşallah yetiştirdiği gençlerimizin arasından da çok yetenekli ve başarılı gençler çıkacaktır. Elif kızımız sadece ülkemizde gerçekleştirilen şampiyonalarda değil uluslararası müsabakalarda da bizleri en güzel şekilde temsil ederek gururlandırıyor. Başarılarının devamını diliyorum, kendisini yetiştiren antrenörlerini de tebrik ediyorum.”diye konuştu.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.