Vali Fuat Gürel, Karabük Organize Sanayi Bölgesinde (KARORSAN) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri ile devam eden altyapı (içmesuyu ve kanalizasyon şebekesi yapımı, yol genişletme ve zemin sağlamlaştırma ve parke taşı döşeme işi) çalışmaları ile taş duvar çalışmalarını yerinde inceledi.
KARORSAN Yönetim Kurulu üyeleri Cenk Gedikoğlu, İlhan Özçelik, Yunus Çelik ve KARORSAN Bölge Müdürü Alper Tolga Saka ile birlikte çalışmaları inceleyen Vali Gürel, yüklenici firma yetkilisinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.