Vali Fuat Gürel, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinde hayata geçirilen “Kış Okulu” kursunu ziyaret etti.
Matematik ve İngilizce derslerinde Demir Çelik İlkokulunda 4. Sınıf öğrencileri için açılan Kış Okulu kursuna katılan öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Vali Fuat Gürel, kış okulları kurslarında görev alan öğretmenlere teşekkür ederek, eğitimlere katılan öğrencilere başarılar diledi.
Öğrenciler bir dersten günlük 2, haftada 10, toplam 20 saatlik programlara katılacak. İki kursa katılan öğrenci, iki haftada toplam 40 saat ders almış olacak. (Halil Kızılyer)