Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel, “Kış Okulu” Kursunu Ziyaret Etti

Gündem Yayın: 31.01.2023 14:34
Yazar:
Vali Gürel, “Kış Okulu” Kursunu Ziyaret Etti

Vali Fuat Gürel, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinde hayata geçirilen “Kış Okulu” kursunu ziyaret etti.

Matematik ve İngilizce derslerinde Demir Çelik İlkokulunda 4. Sınıf öğrencileri için açılan Kış Okulu kursuna katılan öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Vali Fuat Gürel, kış okulları kurslarında görev alan öğretmenlere teşekkür ederek, eğitimlere katılan öğrencilere başarılar diledi.

Öğrenciler bir dersten günlük 2, haftada 10, toplam 20 saatlik programlara katılacak. İki kursa katılan öğrenci, iki haftada toplam 40 saat ders almış olacak. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: