Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Uzun, Yol Genişletme Çalışmalarını İnceledi

Gündem Yayın: 08.04.2015 06:08
Uzun, Yol Genişletme Çalışmalarını İnceledi

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Şenler-Demirciler yol ayrımında yapılan genişletme çalışmalarında incelemelerde bulundu
Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu çalışmayı yerinde inceleyen Genel Sekreter Mehmet Uzu, “Ekiplerimiz ile birlikte vatandaşlarımızın isteklerini ve yapılması gereken çalışmaları hızlı bir şekilde yerine getirmek için sıkı bir çalışma içerisindeyiz” dedi.
Uzun; “Şenler-Demirciler yol ayrımının batı kısmı uçurum, doğusu da kayalık bir yapıdaydı. Uçurum yönünde kaymalar meydana geliyordu. Bizlerde ekiplerimiz ile birlikte yolu kayalık yöne doğru patlatarak genişletme çalışmalarımıza başladık. Başarılı bir işlemin hemen ardından hafriyat çalışmasına da başlanıldı. Net genişletme ise hafriyat kaldırıldıktan sonra kesinleşecektir. Bunun yanında özellikle şunu belirtmek isterim. Patlatma yaptığımız bölgede çıkan hafriyatı konkasörümüzde kırarak genişletme yaptığımız yollarda kullanmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi konkasörümüz alındıktan sonra yaptığımız çalışmalar çok daha tasarruflu olmaya başladı. Sonuçta hem yol genişletiyoruz hem de bu genişletme çalışmasında çıkardığımız malzemeyi bu yollarda kullanarak malzemeden, zamandan ve yakıttan tasarruf etmiş oluyoruz. Üç yönlü ciddi olarak bir tasarrufumuz var” diye konuştu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: