Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Uysal’ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Gündem Yayın: 28.08.2017 08:31
Uysal’ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanvekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bir Kurban Bayramı’na ulaşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz
Bayramlar, karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, birlik ve beraberliğimizin tazelendiği, millet olmanın temeli ve zengin kültürümüzün simgesi olan en özel günlerdir.
Tüm vatandaşlarımıza bolluk ve bereket içerisinde bir bayram temenni ediyorum.
Başta Karabüklü Hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve geçen yıl 15 Temmuz’da hainlere ‘DUR’ diyen aziz milletimizi minnet ve şükranla anarım. Kurban Bayramı’nın tüm İslam Alemine barış ve huzuru getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devrek’te aşure programı büyük ilgi gördü

Zonguldak Yayın: 17.07.2024 16:07
İhlas Haber Ajansı
Devrek’te aşure programı büyük ilgi gördü

Devrek Belediyesi ve Mevlana Kültür Derneği tarafından hazırlanan aşure gününde protokol vatandaşlar bir araya geldi.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde Devrek Belediye ve Devrek Mevlana Kültür Derneği tarafından ortaklaşa hazırlanan aşure gününde protokol vatandaşlar bir araya geldi.

Devrek Cumhuriyet Alanında akşam namazının ardından düzenlenen program Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve semazen gösterileri protokol üyeleri ve vatandaşların büyük beğeni topladı. Muharrem ayı nedeniyle Devrek Belediyesi ve Devrek Mevlana Kültür Derneği tarafından organize edilen etkinlikte katılımcılar maneviyatı doyasıya yaşarlarken, programın ardından davetlilere aşure ikramında bulunuldu.

Düzenlenen programa; Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, belediye başkan yardımcıları ve yüzlerce vatandaş katıldı.