Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Türkiye’nin en büyük erkek güzellik merkezi açıldı

Sağlık Yayın: 18.05.2023 12:56 |Güncelleme:21.09.2023 11:03
Türkiye’nin en büyük erkek güzellik merkezi açıldı

Türkiye‘nin en büyük erkek güzellik merkezi olan ‘Aris Ezgi Doğan Men’, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın katıldığı törenle hizmete açıldı.
Türkiye‘nin en tanınmış güzellik ve estetik marklarından biri olan ve Türkiye‘nin 75 ayrı merkezindeki şubesinde 3 bin 700 kişiye istihdam sağlayan ‘Aris Ezgi Doğan Güzellik ve Estetik Merkezi‘nin sadece erkeklere hizmet veren şubesi Ankara Çukurambar’da hizmete açıldı. Türkiye‘nin en büyük erkek güzellik merkezi özelliğine sahip olan Aris Ezgi Doğan Men şubesinin açılışına ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da katıldı. 75 odası bulunan ve 260 estetisyen uzmanın görev yapacağı güzellik merkezinde erkeklere özel buz epilasyon, iğneli epilasyon, bölgesel incelme, çatlak tedavisi, leke sivilce doku onarımı, kalıcı makyaj, saç simülasyonu, sakal bıyık simülasyonu gibi hizmetler verilecek.

“Herkesin gelip görmesi gerekiyor”
Açılışa yoğun istek üzerine katılım sağlayan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, açılış kurdelesini kestikten sonra güzellik merkezini gezdi. Kaynarca yaptığı konuşmada, “Güzellik merkezini gezerken gerçekten çok beğendim. Ben kedine hiç o kadar özen gösteren bir adam olmadım ama kendine özen göstermeyi düstur edinen arkadaşlar için güzel bir merkez olmuş. Herkesin gelip görmesi gerekiyor. Burada rahat rahat işlemlerini yaptırabilecekleri bir merkez olmuş. Hayırlı uğurlu olsun, başka şehirlerde de devamı gelecekmiş galiba. Biz ilkinin kurdelesini kestik. Bundan sonrasının devamının gelmesini diliyoruz. 75 tane şube daha lazımmış” ifadelerini kullandı.

“Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’yla beraber açılışımızı yaptık”
Türkiye‘de ilk ve tek kadınlara özel VİP hizmet sunan merkez olduklarını söyleyen Ezgi Doğan ise, “İlk defa Ankara Çukurambar şubemizde hem akademimiz hem de kadınlara VİP hizmet sunduğumuz Aris Ezgi Doğan şubemizin dışında bir de ‘Men’ şubemizi ekledik. Bugün ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’yla beraber açılışımızı yaptık. İnanılmaz bir talep vardı. Kendisi çok fazla isteniyordu. Biz de kendisini kırmadık ve kadınlarda olduğu gibi 260 uzman estetisyen ile beraber VİP hizmet sınacağımız merkezimizi bugün açtık” açıklamasında bulundu.

“Kadınlara uygulanan tüm uygulamalar erkek şubesi için de geçerli olacak”
Hizmetler konusunda kadın erkek ayırımı yapmadıklarını söyleyen Doğan, “Kadınlara uygulanan tüm uygulamalar erkek şubesi için de geçerli olacak. Çatlak tedavileri, cilt uygulamaları, lazer uygulamaları, bölgesel incelme, dolgu, botoks gibi tüm işlemler uygulanacak. Biliyorsunuz ki aynı zamanda bir poliklinik burası ve burası için yetiştireceğimiz binlerce erkek uzmanımıza da iş istihdamı sunmak için elverişli bir merkez olacak” şeklinde konuştu. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Zonguldak’ta 90 bin öğrenci karne sevinci yaşadı

Eğitim Yayın: 14.06.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta 90 bin 660 öğrenci karne sevinci yaşandı.

İl genelinde anaokullarda 5 bin 950, ilkokullarda 29 bin 700, ortaokullarda 27 bin 410, liselerde 27 bin 600 olmak üzere toplamda 90 bin 660 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Zonguldak merkezde yer alan Gazi Ortaokulu’nda öğrenciler karnelerini büyük bir heyecanla aldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.

Ardından Okul Müdürü Tuncay Korku törende öğrencilere seslenerek, “Selçuk Bayraktar’ı, Hazarfen Ahmet Çelebi’yi, Oktay Sinanoğlu’nu, Aziz Sancar’ı, Mimar Sinan’ı örnek alın ve kendimize güvenin” dedi.

Amaçlarının Milli, manevi duyguları yüksek, ruhen ve bedenen sağlam, mutlu, sağlıklı, erdemli bireyler olarak yetiştirmek Olduğunu ifade eden Zonguldak Gazi Ortaokulu Müdürü Tuncay korku şunları söyledi:

“Türkiye yüzyılın maarif modelinde de belirttiği gibi bizim buradaki amacımız sizleri Milli, manevi duyguları yüksek, Ruhen ve bedenen sağlam, mutlu, sağlıklı, erdemli bireyler olarak yetiştirmektir. Alacağınız bilgilerle, eğitimle hayatta başarı olmaktır, başarılı hayat yaşanımı ve hayatın başarısını kazanmaktır.

Biz maneviyata çok önem veriyoruz. Değerlere çok önem veriyoruz. Biz şunu çok iyi biliyoruz. Yıllardır bilimin temelini de akan bunu yönlendiren bizim ecdadımız oldu gurur duyuyoruz.

Binlerce isim sayabilirim. Ali Kuşçu, Mimar Sinan, Harezmi, Hazarfen Ahmet Çelebi, İbn-i Sina, Oktay Sinanoğlu, o kadar sayarız Bunlar şu anda bilim varsa bunların çalışmaları ve uygulamaları sayesindedir. Yine lider olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu milletin bağrından çıkmıştır. Aziz Sancar yine bu milletin bağrından çıkmıştır. Selçuk Bayraktar şu anda destan yazıyor ülkemiz adına. Sizin ağabeyiniz olarak bize çok güzel örnek çalışmalar ve başarılar sunmuştur. Dolayısıyla biz kendimize güveneceğiz. Kendimize inanacağız. Biz bunu önceden yaptık. Bundan sonra da yapacağız.”

Önceki yıllarda bilginin çok önemli olduğunu vurgulayan Korku, şimdi ise bilgiyi taşımanın değer kazandığını söyledi. Korku, “Artık durumlar değişti. Eskiden bilgi çok önemliydi. Bilgiyi kullanan toplumlar götürüyordu. Artık bilgiyi üreten toplumlar bayrağı taşıyor. O yüzden biz bilgiyi üreteceğiz. Üretici olacağız. Neden çok çalışacağız? Çünkü sizler bir umutsunuz. Mazlum coğrafyaların umudusunuz. Herkes bizden yardım bekler. Bakın Gazze’de Filistin’de göz göre göre katliamlar oluyor. Biz şu anda lider olsaydık o katliamlar olmazdı. Oraya adaleti de merhameti de biz götürürüz. Bu sebeple herkes çok iyi çalışmalı.” dedi.

Program çeşitli spor dallarında ödüllerin verilmesinin ardından sona erdi.

Paylaş: