Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Traktör sürücülerine sıkı denetim

Türkiye Yayın: 27.08.2023 14:44
Traktör sürücülerine sıkı denetim

Kastamonu’da polis ekipleri trafik kazalarını azaltmak için traktör sürücülerine yönelik denetimlerini arttırdı.
Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, hasat dönemi olması sebebiyle anayolları kullanan traktör sürücülerine yönelik denetimlerini arttırdı. Trafik kazalarını önlemek amacıyla traktörlerdeki evrak ve ekipmanlarının uygunluğunu kontrol eden ekipler, sürücülere de kurallarla ilgili hatırlatmalarda bulunuyor.
Trafik kurallarını ihlal ettiği belirlenen sürücülere ise cezai işlem uygulanıyor. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Orman Köylülerine Traktörleri Teslim Edildi

Manşet Yayın: 30.05.2024 13:31
Orman Köylülerine Traktörleri Teslim Edildi

Ovacık Orman İşletme Müdürlüğünde 2024 yılı ORKÖY Destekleri Üretim Mekanizasyonu Projeleri kapsamında, orman köylerinde ikamet eden 3 kişiye traktörleri ve anahtarları teslim edildi.

Ovacık Orman İşletme Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen programda konuşan Ovacık Orman İşletme Müdürü Altun Aktaş, köylerin  refah düzeyini yükseltecek bu projenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

İşletme Müdürü Altun  Aktaş, “Ovacık Orman İşletme  Müdürlüğü olarak 2024 yılında orman köylülerine 3 adet traktör tahsisi yapıldı. 420 bin TL hibe olmak üzere  2 milyon 100 bin TL kredi kullandırıldı. Devletimizin imkanları doğrultusunda her zaman orman köylülerinin yanında olduk ve orman köylümüzü desteklemeye  devam edeceğiz” dedi.

Müdür Altun daha sonra hak sahibi üç kişiye traktörlerini ve anahtarlarını teslim etti. Düzenlenen Anahtar teslim Törenine; hak sahiplerinin yanı sıra Orman İşletme personeli katıldı.

Orman Koylulerine Traktorleri Teslim Edildi2