Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Sıcaktan bunalan çocuklar doğal mineralli olukta serinledi

Bolu Yayın: 16.08.2023 00:26
İhlas Haber Ajansı

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde sıcaklardan bunalan çocuklar, çeşmeden akan doğal mineralli suyun bulunduğu oluğa girerek doyasıya eğlendi.
Türkiye’de tesirini gösteren sıcak hava dalgası Bolu’da da tesirini gösteriyor. Sıcak havalardan bunalan vatandaşlar serinlemenin yollarını yaylalarda ve yüksek rakımlı bölgelerde arıyor. Sıcaklardan bunalan Kılıç ailesinin Yusuf ve Fatma isimli çocukları da serinlemek için oluğa girdi. Mudurnu ilçesine bağlı Hacıhalimler köyü yaylasına bulunan ve doğal mineralli su olan oluğa giren çocuklar doyasıya eğlendi. İlçe halkı tarafından “Acı Su” olarak bilinen çeşmede Yusuf ve Fatma kardeşler unutulmaz bir gün geçirerek sıcak havada serinledi.
“Havuza girerek serinleme fırsatı bulduk”
Suya giren Yusuf Kılıç, “Bugün köylerin yaylalarında güreşlere katıldım. Hava çok sıcaktı dönüşte burada acı suyun yanında bulunan havuza girerek serinleme fırsatı bulduk. Havalar birkaç gün daha sıcak olacakmış bölgemizde öbür bir yerde girebileceğimiz yüzebileceğimiz yer yok. Serinlemek için Hacıhalimler köyü yaylasındaki o havuza girerek serinledik su çok güzel” dedi.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: