Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Şekerbank’tan Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyelerine Özel Finansman

Karabük Yayın: 09.02.2024 11:45
Şekerbank’tan Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyelerine Özel Finansman

Şekerbank, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı  üyelere 3 ay anapara ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

Şekerbank, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile protokol imzaladı. Protokol, Şekerbank Karabük Şube Müdürü Serhat Çevik ile Karabük Esnaf Odaları Birliği  Başkanı Nurettin Tümen arasında imzalandı. Protokol ile Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı olan üyeler 3 ay anapara ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. İlk kez POS kullanan üyeler ise ilk 3 ay boyunca POS aidat muafiyetinin yanı sıra 3 ay boyunca para transferlerinde işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecek.

SERHAT CEVİK: “‘ANADOLU’DAKİ ÜRETENLERİN YANINDAYIZ

Şekerbank Karabük Şube Müdürü Serhat Çevik protokol kapsamında yaptığı konuşmada “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 70 yıldır iyi ve kotu günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız esnafların, Şekerbank’in desteği ile büyümesini hedefliyoruz. Bu protokol ile de Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz dedi.

NURETTİN TÜMEN: “SAĞLADIĞI DESTEKLER İÇİN ŞEKERBANK’ KUTLUYORUM”

Karabük  Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen de Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tokat’ta film gibi olay: Kendi ölüm haberini okudu, yaşadığından şüphe etti

Gündem Yayın: 02.03.2024 04:48
İhlas Haber Ajansı
Tokat’ta film gibi olay: Kendi ölüm haberini okudu, yaşadığından şüphe etti

Tokat’taki bir otelde çıkan yangında panikleyen Umut Muzaffer Gezen, 3. kattan atlayarak ağır yaralanmıştı. Olay sonrası çıkan kendi ölüm haberlerini okuyan Gezen, o anları gülerek anlattı.

23 Şubat 2023 tarihinde GOP Bulvarı üzerinde bulunan bir otelde çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın sırasında otel odasında bulunan ve asker olduğu iddia edilen 20 yaşındaki Umut Muzaffer Gezen alevlerin arasından kaçmak için 3. kattan aşağı atladı. Olay sonrası ağır yaralanan genç, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hızla üniversite hastanesine kaldırıldı. Olay sonrası bazı haber sitelerinde gencin öldüğüne dair haberler yapıldı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan Gezen, daha sonra bilinci açıldı. Sağlık durumu iyi olan Gezen’e hastane çalışanları hakkında çıkan haberleri okuttu. Kemal Sunal filmindeki gibi kendi ölüm haberini okuyan Gezen, kendinden de şüphe etti. Başından yaralanan, ayağında kırık olan ve belinden geçireceği ameliyat gününü bekleyen Gezen, kendi haberlerini gülerek okudu.

Umut Muzaffer Gezen, “Tokat’ta otel odasında çıkan yangında panikleyip 3. kattan atladım. Öldüm diye haberlere çıktım. Hayattayım. Şükür halime. Bundan daha ötesi olamaz. İlaçlarımı aldıktan sonra uyudum. Uyuduğumdan dolayı yangın çıkmış fark etmedim. Bir anda uyandım. Panikle camdan atladım. Atlamasaydım belki şu anda burada değildim. Hayatta değildim. Askerdim, er olarak geldim. Acemi birliğine geldim. Bir gün için konaklamak için oraya geldim ve yangın çıktı onda da. Askerlik de kaldı şimdi. Kendim hastanedeyim. Ameliyat olacağım. Belimde bir rahatsızlık var. Allah’a şükür ameliyat olduktan sonra iyi olacağım. Başka da bir şeyim yok. Başımda pek fazla bir şey yok. Şöyle söyleyeyim. Sol ayağımda bir kırık var. Başımda çok kılcal çatlaklar var. Bir de belden ameliyat olacağım o kadar. Olay olduğu gün öldü dediler. Sağ olsun ambulans ekipleri tarafından hastaneye buraya Tokat Gaziosmanpaşa’ya kaldırıldım. Buraya geldim. İlk şuurum yerinde değildi. Şimdi çok iyiyim. Her şeyim yerinde. Yemek yedim. Su içtim. Sonra dediler bir şeyler göstereceğiz. Dedim abi ne göstereceksiniz. Öldün, şu oldu, bu oldu. Kemal Sunal’ın filmi gibi. Ben iyiydim halbuki haberleri seyrediyorduk. Beraber hemşire abiler, arkadaşlarla burada. Yiyordum, içiyordum, iyiydim yani bir şeyim yoktu ama hani bu da bir olay oldu. Başımızdan geldi, geçti. Bir deneyim oldu benim için. Film gibi bir sahne oldu benim için. Kemal Sunal’ın sahnesi gerçek oldu. Gerçekten öldü diyor yani. Hani ben öldüm artık yokum. O hesap oldu. Kendimden şüphe ettim” dedi.

Anne Gözde Gezen ise “Ben hayatta kaldığına çok şükrediyorum. Çok şükür hayatta. Bunda da bir vardır hayır. Belki askeri birliğine teslim olsa da üstüne daha kötü bir şey gelecekti. Çok şükür hayatta iyi. Omuriliğinde bir sıkıntı var. Omuriliğinde bir kırık var. İnşallah buradan yürüyerek çıkacağız” diye konuştu.