Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Saylar: “Karabük Halkı Ahde Vefa Gösterecektir”

Gündem Yayın: 06.08.2014 06:13
Saylar: “Karabük Halkı Ahde Vefa Gösterecektir”

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar Karabük’ten yüzde 70 oy beklediklerini söyledi

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Karabük’te yüzde 70 oy beklediklerini söyledi. 

Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla hem Ramazan ayında hemde bayramdan sonr yoğun bir şekilde çalışmalara devam ettiklerini belirten Saylar, “ Mahalleleri tek tek gezerek yoğun bir çalışma içersinde olduk. Bizim Karabük’te seçimlerde yüzde 70 oranında bir oy bekliyoruz. Bu bizim alt limitimiz. İnşallah daha yukarılarda bir oy bekliyoruz. Karabük halkının kadirşinaslığına inanıyoruz. Batı Karadeniz insanı yiğittir ve yiğidi de sever. Tayyip Erdoğan mı?, yoksa Ekmeleddin İhsanoğlu ile Selehaddin Demirtaş’a mı vereceğiz. Demirtaş Karabük’ün yolunu bilmezken, İhsanoğlu daha istiklal marşını okuyamıyor. Okuyunca da bu işte Çanakkale şiiri diyor. Bunu biz yapsak yerden yere vururlardı. Bunun neresi bu ülkenin değerlerini taşıyor. Tam monşer olduğu ortada. İhsanoğlu mu daha çok hizmet etmiş yoksa Erdoğan mı. Tayyip Erdoğan’ı Gökçebey sapağından al Araç’a kadar bir ucundan bir ucuna imar etmiş. Hepsinin altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Biz bunu şehrimize verdiği katkıdan dolayı müteşekkir olduğumuzdan detsek veriyoruz. Bizde Karabük halkının Erdoğan’ı en yüksek oyla Çankaya’ya göndereceğine inanıyoruz. Çünkü şehrin bir ucundan bir ucunu imar etmişiz” dedi.
“KARABÜK AHDE VEFA GÖSTERECEKTİR”
Karabük olarak yüzde 70’in üzerinde oy aldıkları takdirde şehirde 2023’e kadar çok şeylerin değişeceğine inandıklarını da anlatan Timurçin Saylar, “ O zaman havalanı da biter, barajda biter. Filyos projesi için çalışırken, daha Filyos ile Yenice arası yol bağlantısı yok. Biz bu yolu yaparız. Siz bize destek verin. Kastamonu yolu biter. Bartın – Karabük arasında biz bitiririz. Yenice’den Karabük 1.5 saat sürüyordu, şimdi mahalle oldu 20 dakika sürüyor. Biz Bartın’ı da mahallemiz gibi yaparız. 20 dakikaya düşen yola indiririz. Bugün 90 kilometre olan Bartın yolunu 65 kilometreye düşürecek projesi var. Bunu da AK Parti’den başka yapacak partide göremiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’a ver desteği bak bakalım şehir nereye uçuyor,nereye koşuyor görürüz. Biz bunu 2002- 2014 kadar Karabük’ün bir ucundan bir ucunu yaptık,tekrar yaparız. Biz konuşuyoruz, konuşuyoruz ama bu halkımızda defalarca anlatıyoruz. Biz ilçeleri de büyütüyoruz, bunun görülmesini istiyoruz. Bütün bunların altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Bizde ahde vefa gösterip Başbakanımıza oy vereceğiz. Karabük halkının kadirşinas olduğunu ve ahde vefaya değer verdiğine inanıyorum” dedi.

Paylaş:

Yorumlar

  1. beşir şerefli

    Senin Tayyib efendide yanlış okudu İstiklal Marşını..İstersen bir araştırma zahmetine giriver.Timçin efendi…

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:56
Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü  ekipleri,  İl Merkezi ve İlçelerde huzur ve güven uygulaması gerçekleştirdi.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi3 jpg

38 Ekip ve 101 personelin görev aldığı huzur ve güven uygulamasında  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalanırken, eksikliği tespit edilen 31 araca da cezai işlem uygulandı.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi1

Yapılan uygulamalara İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse de katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Müdür Köse, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tüm görevlilerimizle sahadayız. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği ve şehrimizde mevcut huzur ve güven ortamının artarak devamı için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Ramazan Öztürk)

Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:49
Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük’te hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası ve yakalama kararı bulunan firari şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde yürüttükleri denetim faaliyetleri çerçevesinde hakkında “nitelikli cinsel saldırı” suçundan 12 yıl hapis cezası ile yakalama kararı bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği tespit edilen K.K.’yı yakaladı.
Gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İl Emniyet Müdürlüğü, şehirde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların vatandaşlar arasında rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyeceğini belirtti. (İHA)

Nesli tükenmekte olan su samurları görüntülendi

Dünya Yayın: 03.12.2023 08:36
Kaynak: İHA
Nesli tükenmekte olan su samurları görüntülendi

Bolu’nun doğa harikası Abant Gölü Milli Parkı’nda bulunan derelerde nesli tükenmekte olan su samurları görüntülendi.

Bolu’nun doğa harikası Abant Gölü Milli Parkı’nda, Dünya Doğa ve Doğal Kaynaklarını Koruma Birliği (IUCN) tarafından nesli yok olma tehdidine yakın kategorisinde değerlendirilen su samuru görüntülendi. Dere kenarında yiyecek arayan 4 su samurunu vatandaş cep telefonlarıyla görüntüledi. Nesli tükenmekte olan su samurları geçtiğimiz günlerde Gölcük’te de görüntülenmişti. Çekilen yeni görüntülerde ise su samurlarının Abant Deresinde yiyecek aradıkları anlar yer aldı.

Paylaş: