Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Samsun’da 2.5 ton uydurma yumuşatıcı ele geçirdi

Gündem Yayın: 18.09.2023 16:48
Kaynak: İHA

Samsun’da jandarma takımları bir iş yeri ile depoya düzenledikleri operasyonunda 2.5 ton düzmece yumuşatıcı, uydurma sinek ilacı ile kaçak elektronik sigara ele geçirdi.

Edinilen bilgiye nazaran, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde kaçakçılık kabahatleriyle gayret dahilinde çalışma yapan Samsun Vilayet Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Cürümlerle Gayret (KOM) Şube Müdürlüğü grupları ve Canik İlçe Jandarma Komutanlığı grupları, ilkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi’nde bulunan bir iş yeri ile depoya operasyon düzenledi. Yapılan aramada, bin 177 şişe ünlü bir firmanın isminin kullanıldığı geçersiz çamaşır makinesi yumuşatıcısı, 371 adet kaçak elektronik sigara , 53 adet geçersiz sinek ilacı ve 55 adet kaçak bandrolsüz sigara ele geçirdi. Olayla ilgili Ö.B ve B.K. sözü alınmak üzere gözaltına alındılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak Yayın: 22.09.2023 00:24
Kaynak: İHA
Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak’ta jandarma takımlarının devriye gezdiği sırada yaralı halde bulduğu martı tedavisinin akabinde tabiata salınacak.

Edinilen bilgiye nazaran Kdz. Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde önleyici kolluk devriyesi gezen jandarma takımları, kanadından yaralı olduğu tespit edilen martı buldu. Yaralı martı, Zonguldak Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları tarafından birinci müdahalesi yapılarak, tedavisinin devamı ve doğal hayat alanına bırakılması için Etraf, Tabiat ve Hayvanları Müdafaa timi ve Zonguldak Tabiat Muhafaza ve Ulusal Parklar Müdürlüğü takımları ile bir arada Veteriner Tabibe teslim edildi.

Paylaş: