Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu İlk 6 Ayda Medyanın İlgi Odağı Oldu

Safranbolu Yayın: 28.07.2016 14:41
Yazar:
Safranbolu İlk 6 Ayda Medyanın İlgi Odağı Oldu

 

UNESCO Miras Kenti, Restorasyonlardaki Başarılı Projeleri İle Korumanın Başkenti Unvanını Alan Safranbolu;  2016 Yılında da Yerel ve Ulusal Meydanın gözbebeği oldu. Yıl boyunca hemen her hafta ayrı bir ulusal TV kanalı, gazete ya da dergiyi ağırlayan Safranbolu Belediyesi gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile gündem olmayı başarmaya devam ediyor.

2016 yılının ilk 6 ayında ulusal bazda yayın yapan gazete ve dergide 4368 kez haber olan Safranbolu ve Safranbolu Belediyesi, çeşitli ulusal TV kanallarında 450 haberde yer aldı. Yine ulusal yayınlanan TV kanalları ve gazetelerin internet sitelerinde ise 17.917 haber ile başı çekti.

7 Yıldır yapılan turizm atağı ile adını her platformda duyuran Safranbolu, bir turizmci gibi çalışan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy yönetiminde uzman ekibi ile birlikte gerçekleştirilen projeler, restorasyonlar, eğitim, spor, asfalt, festival gibi pek çok konuda medyanın ilgi odağı oldu.

Bununla birlikte Safranbolu Belediyesi İnternet sitesi ve Web TV’de son dönemlerin en çok izlenilen ve takip edilen sosyal siteler olmaya devam ediyor. Son 6 ayda paylaşılan haber videoları ve haberleri toplamda 111 000’in üzerinde okunma ve izlenme sayısı ile ilgi çekiyor.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: