Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu Belediyesinden Yeni Proje

Safranbolu Yayın: 31.05.2014 16:49
Yazar:

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli Safranbolu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları düzenli olarak ziyaret ederek ihtiyaçlarının yanı sıra moral de veriyor. 

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un talimatları ile başlayan proje kapsamında hastanede yatan ve tedavi gören hastalar ve yakınları ziyaret edilerek hem bazı ihtiyaçları gideriliyor hem de moral katkısı sağlanıyor.

Bu kapsamda gün içerisinde Safranbolu Devlet Hastanesinde hasta ziyaretinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline teşekkür eden hasta ve hasta yakınları, Uygulamanın Safranbolu’nun bütünlüğünü ve kültürünü yansıttığını, tedavi gören insanların her şeyden önce morale ihtiyacı olduğunu, Bunu da bir kamu kurumunun yapmasının kendilerini hayli mutlu ettiğini söyleyerek, başta Başkan Aksoy olmak üzere herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Hasta ziyaretlerinin her 15 günde bir tekrarlanacağı kaydedildi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Manşet Yayın: 05.03.2024 14:54
Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Vergili,  Bayır Mahalle Gazi Paşa ve Fevzi Çakmak Caddelerinde ki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet edip, isteklerini dinledi.

Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti. (Ramazan Öztürk)

UST MANSETVergiliden Esnaf Ziyaretleri3 3 jpg