Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Okul Sporları Masa Tenisi Grup Müsabakaları Karabük’te Başladı

Gündem Yayın: 14.01.2023 15:32
Yazar:
Okul Sporları Masa Tenisi Grup Müsabakaları Karabük’te Başladı
Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonunda 13-15 Ocak 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Okul Sporları Masa Tenisi Kız-Erkek Grup Müsabakaları açılış seremonisi ile başladı. 13 ilden 20 takımın katıldığı organizasyonda 200 sporcu mücadele edecek.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılışta konuşan Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven; kentte organizasyonların düzenlenmesi için fiziki altyapının çok iyi olduğunu, spor altyapısının güçlü olduğunu bu sebeple organizasyonlarda tercih edilen bir il haline geldiklerini belirtti.
Müdür Güven; “Üç gün boyunca ilimizde devam edecek müsabakalarda farklı illerden gelen sporcularımızı, antrenörlerimizi ve idarecilerimizi ilimizde ağırlamaktan mutluyuz. Müsabakalarda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
Düzenlenen seramoniye Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan ve Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları, Okul Sporları İl Tertip Kurulu, sporcular, antrenörler ve idareciler katıldı..

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İki yıldır kapalı olan yol vatandaşın tepkisini çekiyor

Manşet Yayın: 05.03.2024 13:09
İhlas Haber Ajansı
İki yıldır kapalı olan yol vatandaşın tepkisini çekiyor

Karabük’te 4 katlı bir apartmanda meydana gelen doğal gaz patlaması nedeniyle kapatılan 2 yıl önce kapatılan yolun açılmaması tepkiyle karşılanıyor.

2022 yılı Ekim ayında Yeşil Mahalle Özgür Sokak’ta bulunan Sarıipek Apartmanının üçüncü katında doğal gaz patlaması meydana gelmişti. Biri çocuk 4 kişinin yaralandığı patlama sonrası oluşan hasar nedeniyle iki apartman boşaltılarak yol ulaşıma kapatıldı. İki yıldır alanda herhangi bir çalışmanın yapılmaması site sakinlerinin tepkisine neden oldu.
Site sakinlerinden Sefer Kovancı, iki yıldır kimsenin kapalı yolla ilgilenmediğini belirterek, “Burası şehir; köy değil ki. Belediye Başkanı gelse burayı göstereceğim. Önceden çöp konteyneri yoktu, önüne gelen bu alana atıyordu” dedi.
Kapanmandan önce 40 yıldır yolu kullandığını ifade eden Kovancı, “Patlayınca yol kapandı. Böyle olmaması gerekir. Burası şehir” diyerek tepkisini dile getirdi.

VİDEO İZLEMEK İÇİN >>>TIKLAYINIZ<<

AW155401 01 jpg