Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Öğretmenlerden Muhteşem Konser

Gündem Yayın: 24.11.2021 11:32
Öğretmenlerden Muhteşem Konser

Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Karabük’te  görev yapan farklı branştan öğretmenlerden oluşturulan Karabük Öğretmenler Korosu 100. Yıl Kültür Merkezinde sahne aldı.

Konsere Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, İl Milli Eğitim Müdürümü Nevzat Akbaş, Defterdar Osman Koçaş, okul müdürleri, öğretmen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şef Tuncay Azaklı yönetiminde tamamen bu işe gönül vermiş farklı branşlarda görev yapan öğretmenlerle amatör bir ruhla başlayan çalışmalarını tamamlayarak sahne alan öğretmenler ilk bölümde 12 eser seslendirirken, ikinci bölümde 9 eser seslendirildi. Zaman zaman izleyicilerin tempo tutarak eşlik ettiği koro son eserin seslendirilmesinin ardından  alkışlandı.

Vali Fuat Gürel yaptığı açıklamada,  “Amator bir ruhla profesyonel bir konser sundunuz çok büyük bir emek ve gayret gösterdiniz inşallah korolarımızın sayısı artar başta Milli Eğitim Müdürümüz ve ekibini ve  emek veren arkadaşlarımı kutluyorum. Ayrıca Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle yad ederken, eşim  ve  tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

Şef Tuncay Azaklı’ya çiçek hediye etmesinin akabinde Vali Gürel ve Protokolünün koro ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından Program sona erdi.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARÇEL, ŞİŞECAM’ın Karabük Projesinde Çelik İmzasını Atacak!

Manşet Yayın: 25.07.2024 13:25
KARÇEL, ŞİŞECAM’ın Karabük Projesinde Çelik İmzasını Atacak!

KARÇEL; cam üretiminin tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ŞİŞECAM’ın Karabük’te yer alan CAMİŞ Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi Kapasite Artışı İnşaat Yapım İşleri Projesi kapsamında fabrikanın yapısal çelik imalat ve montaj işleri de dahil tüm bina inşaat işlerini üstlenerek sektördeki gücünü ve yetkinliğini bir kez daha kanıtladı

ŞİŞECAM’ın Karabük Kum Hazırlama Tesisi Yapısal Çelik İşleri’ni KARÇEL A.Ş. gerçekleştirecek.  KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklığı olan KARÇEL A.Ş., cam üretiminin tüm temel alanlarında faaliyet gösteren Şişecam’ın Karabük ilinde yer alan Camiş Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi Kapasite Artışı İnşaat Yapım İşleri Projesi kapsamında fabrikanın yapısal çelik imalat ve montaj işleri de dahil tüm bina inşaat işlerini üstlenerek, sektördeki gücünü ve yetkinliğini bir kez daha kanıtladı.

Şişecam Genel Merkezi’nde 9 Temmuz tarihinde düzenlenen sözleşme imza törenine KARÇEL A.Ş. Genel Müdürü ve Şişecam yöneticileri katıldı.

Fabrikalar Kuran Fabrika ünvanı ve misyonu ile faaliyetlerine devam eden Karçel A.Ş., 2020 yılından itibaren Şişecam’ın bugüne denk yurt içi ve yurt dışı birçok projesinde çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerini gerçekleştirdi. Macaristan’ın Kaposvar kentinde faaliyetlerine başlayacağı Greenfield cam ambalaj tesisinin fabrika kurulumu ile A ve B fırın çelik işlerini, Türkiye’de Şişecam Cam Ev Eşyası Kırklareli Fabrikası C fırını soğuk tamiri, Şişecam Cam Ambalaj Eskişehir Fabrikası A4 hattı, Şişecam Düzcam Bursa Fabrikası TR6 fırın çelikleri, Şişecam Cam Ev Eşyası Denizli Fabrikası DC-2 fırını çelik işleri ve Şişecam Cam Ambalaj Eskişehir Fabrikası E fırını çelik imalat ve montaj işlerini kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştiren KARÇEL A.Ş. Şişecam’ın iş ortaklarından biri konumunda yer alıyor.

Güçlü yönetim anlayışıyla, KARÇEL A.Ş. sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, iş stratejilerini ve operasyonel süreçleri etkin bir şekilde yönetiyor.. Şirketin yönetim kadrosu, hızla değişen küresel ekonomik dinamiklere uyum sağlamak için vizyoner ve yenilikçi yaklaşımlar benimsiyor. Bu yaklaşımlar hem iç verimliliği artırmakta hem de dış paydaşlarla sağlam ilişkiler kurarak uzun vadeli başarıyı garanti altına alıyor.