Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Mustafa Kaplan: “Giresunspor topluluğu bu kadroya sahip çıkılması lazım”

Spor Yayın: 20.08.2023 16:00
İhlas Haber Ajansı

Giresunspor Teknik Yöneticisi Mustafa Kaplan, Çorum FK maçının akabinde Giresunspor topluluğuna gruba sahip çıkmaları davetinde bulundu.

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Yönetici Mustafa Kaplan, çok yeterli, deneyimli bir ekibe karşı gayret ettiklerini söyledi.

Giresunspor’un genç bir grup olduğunu hatırlatan Kaplan, “Tecrübesiziz lakin bugün ortaya koyduğumuz çaba, istek arzu, çok hoş oldu. Bilhassa birinci yarı bulduğumuz çok durum var. İkinci yarıda savunmada çok durum verdik. Yeterli bir galibiyet. Çorum deplasmanından 3 puan almak bizi keyifli etti. Özgüven manasında genç oyuncularımız üzerinde bir baskı vardı, o baskıyı da kaldırdık. Zira alt yapıdan aldığımız 14-15 oyuncumuz var. Geçen haftada güzel bir çaba sergilemiştik. Lakin bugün Çorum’da 3 puan almak çok hoş. Bütün oyuncularımı kutluyorum. Bu galibiyeti büyük Giresunspor taraftarına armağan ediyorum. Bütün Giresunsporlulara söylüyorum. Bu oyunculara sahip çıkılması lazım. Bu oyunculara dayanak olmak lazım. Ardında durmak lazım. Biz bu genç oyunculara özgüven verecek Giresun taraftarını da ardında yanında görmek istiyoruz” dedi.

“Başkanımız ve Giresunspor taraftarından memnunuz”

Giresunspor idaresinin aldığı genel konsey kararı hakkında da açıklama da bulunan Kaplan, “Dün akşam tesislerde kalan 17 oyuncumuzla toplantı yaptık. Biz hem Çorumspor’u hem kulübümüzle ilgili gelişmeleri konuştuk. Sizler genç oyuncularsınız liderler, teknik adamlar bugün var lakin Giresunspor topluluğu daima olacak. Liderimiz bütün gününü kulüp için harcıyor. Kongre kararı aldı. Yeni bir yapılanma yeni bir oluşum yapacaktır. Liderimiz ve Giresunspor taraftarından mutluyuz. Büyük bir topluluğuz. Bizim tek emelimiz Giresunspor’u yaşamak ve Giresunspor’u bu ligde tutmak. Örnek Çorumspor’a bakarsanız yaptığı 3 yıllık bir yatırım var. Bu yatırım sonunda geçtiğimiz yıl şampiyon oldu. Bu yıl çok hoş destekler yaptı. Çorumspor ses getirecek bir ekip. Biz Giresunspor olarak sahayı çıkıp, kazanıp transfer döneminde devre ortasına kadar puan toplayacağız. Daha hoş bir Giresunspor oluşturmak istiyoruz” sözlerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Manşet Yayın: 01.03.2024 11:07
Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Safranbolu Belediyesi araç ve yaya trafiğinin daha güvenli bir alanda ulaşım sağlaması adına Aslanlar mevkiinde yer alan kavşak ve refüj çalışmalarını tamamladı.

Ulaşımda aksamaların yaşanmaması ve daha güvenli bir alan oluşturmak adına şehrin her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Safranbolu Belediyesi ekipleri Aslanlar kavşağında başladığı yenileme çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliği tarafından yapılan çalışmalar kapsamında beton bordür taşları ile kavşak ve refüjlerde yenileme ve ardından boyama yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliğinin çalışmalarını tamamlamasının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Safranbolu’nun dokusuna uygun renkte çiçeklerle refüj ve kavşaklara süslendirme çalışması yapıldı. Öte yandan Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı atölyelerde üretilen otobüs durağının da bu alana kurulumu sağlandı. Yapılan çalışmalar neticesinde araç ve yaya trafiğinin güvenliği amaçlanırken şehrin yapısına uygun kavşak ve refüjler oluşturuldu. (Ramazan Öztürk)

Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi jpg Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi2 scaled