Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Motosiklet şoförü araçların ortasından makas atarak ilerledi

Gündem Yayın: 01.09.2023 20:24
İhlas Haber Ajansı

100 Karayolunda çok süratle ilerleyen şoförün hareketleri yürekleri ağızlara getirdi. Motosiklet şoförü makas da dahil birçok tehlikeli hareket yaparken tekraren vefatla burun buruna geldi.

D-100 Karayolu Düzce bölümünde ilerleyen motosiklet şoförün hareketleri araba şoförlerinin yüreklerini ağızlara getirdi. Arabaların ortasından makas atarak ilerleyen ve kaskı olmayan motosiklet şoförü başka şoförleri de tehlikeye soktu. Tehlikeli olarak motosikletini kullanan şoför tekraren vefatla burun buruna gelirken ya araba şoförlerinin yaptığı hareketlerle ya da araç şoförlerinin fren yapmasıyla son anda kurtuldu.

O anlar ise yoldan geçmekte olan bir diğer şoför tarafından an ve an görüntülendi. Motosiklet şoförünün kask takmadan ve hiçbir tehlikeye aldırmadan motosiklet kullanması “Pes” dedirtti.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: