AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, il genelinde sürdürdüğü ziyaretler kapsamında, son olarak Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’i ve Karabük İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’yı ziyaret etti.
Milletvekili Güneş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, İl Müdürü Coşkun Güven’den, Gençlik Hizmetleri, Spor Hizmetleri ve Yurt hizmetleri alanlarında yürütülen faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Ferhat Salt ve Muhammet Kaya ile birlikte gerçekleştirilen
ziyarette, Gençlik ve Spor yatırımları ve Gençlik ve Spor Müdürlüğünün çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.
İl Müdürü Coşkun Güven, gerçekleşen nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Güneş’e, Başkan Yardımcıları Salt ve Kaya’ya teşekkür etti.
İl SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, 5000 Evler’de bulunan İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek pandemi dönemiyle ilgili İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’dan bilgiler aldı.
İl Sağlık Müdürü Sarı’dan, pandemi mücadelesi ve Karabük’ün sağlık çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler alan Milletvekili Güneş, “Tüm sağlık çalışanlarına, özverili çalışmaları ve gayretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” diye konuştu.