Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Milletvekili Güneş’ten, Güven ve Sarı’ya ziyaret

Gündem Yayın: 29.09.2021 10:32
Milletvekili Güneş’ten, Güven ve Sarı’ya ziyaret

AK  Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, il genelinde sürdürdüğü ziyaretler kapsamında, son olarak Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’i ve Karabük İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’yı ziyaret etti.

Milletvekili Güneş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, İl Müdürü Coşkun Güven’den, Gençlik Hizmetleri, Spor Hizmetleri ve Yurt hizmetleri alanlarında yürütülen faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Ferhat Salt ve Muhammet Kaya ile birlikte gerçekleştirilen

ziyarette, Gençlik ve Spor yatırımları ve Gençlik ve Spor Müdürlüğünün çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

İl Müdürü Coşkun Güven, gerçekleşen nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Milletvekili Güneş’e, Başkan Yardımcıları Salt ve Kaya’ya teşekkür etti.

 

İl SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Basliksiz 7 kopya 19

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, 5000 Evler’de bulunan İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek pandemi dönemiyle ilgili İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’dan bilgiler aldı.

İl Sağlık Müdürü Sarı’dan, pandemi mücadelesi ve Karabük’ün sağlık çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler alan Milletvekili Güneş, “Tüm sağlık çalışanlarına, özverili çalışmaları ve gayretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Atıl haldeki samanlar alev alev yandı

Gündem Yayın: 19.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı

Bolu’da Yukarı Soku Mahallesi’nde atıl samanların bulunduğu alanda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Yangın, Yukarı Soku Mahallesi’nde bulunan bir tarlanın başında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgede çiftçilik yapan vatandaşlar, çürümüş samanlarını tarlaların bulunduğu yol kenarına attı. Öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle samanların bulunduğu alanda yangın çıktı. Kısa sürede alevlenen samanların dumanı etrafı sardı. Vatandaşların yangını fark etmesi üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekipleri tarafından alev alev yanan atıl haldeki samanlar söndürüldü.

Paylaş: