Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

MHP Kurmaylarından Karabük’e Çıkartma

Gündem Yayın: 31.07.2022 12:36
MHP Kurmaylarından Karabük’e Çıkartma

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MYK üyeleri Seçkin Odabaşı ve Yüksel Aydın, MDK üyesi Özmen Alp Giray Erdemir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından startı verilen ”Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı kapsamında Karabük ve İlçelerine ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinlediler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, MHP İl Başkanı Aderm Kar, Yenice Belediye başkanı Zeki Çaylı, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Yortan Belediye Başkanı Ali Şık ve MHP teşkilatlarının da eşlik etiği ziyaret, ilk olarak Eskipazar İlçesinden başladı.  Eskipazar Sarı Kalede yapılan toplantının ardından Şehit Aileleri ve Esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Eskipazar ilçesindeki ziyaretlerin ardından heyet Yenice’ye hareket etti. Kelemen’de karşılanan heyet buradan Yortan Beldesine giderek Esnaflarla bir araya geldiler. Esnafların sorunlarını dinleyen heyet, daha sonra Yenice İlçesine geçti. Sel Felaketinde zarar gören Tır Köyüne giden MHP Heyeti, burada vatandaşlarla bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve sorunlarını dinlediler. sorunların çözümü noktasından ellerinden gelen desteği vereceklerini söylediler. Heyet, daha sonra sırasıyla S.S. Üst Birlik Kooperatifi, AK Parti İlçe Başkanlığı, Basın Kuruluşlarını ziyaret, Muhtarlar Dernek Başkanlığını ziyaretin ardından Celal Hatıl Parkında toplantı gerçekleştirdi.

MHP HEYETİ PAZAR GÜNÜ SAFRANBOLU VE EFLANİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Cumartesi günü Eskipazar, Yortan ve Yenice ziyaretlerini tamamlayan MHP heyeti, Pazar günü ise ziyaretlerine Eflani İlçesinden başladılar, Eflani’de Kahve toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen heyet, burada vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, ardından Eflani’deki esnafları ziyaret ettiler. Buradan Safranbolu İlçesine geçen Heyet, Öğretmen Evinde tüm ilçelerin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından 100 Dükkanlar ve Eski Çarşıda esnaf ziyareti yaptılar. (Nurettin Acar)

 


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.