Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

MEDİKAR’da  Yeni Kan Alma Birimi Hizmete Girdi

Gündem Yayın: 23.07.2016 13:32
Yazar:
MEDİKAR’da  Yeni Kan Alma Birimi Hizmete Girdi

Karabük Medikar Hastanesi;  bünyesine işini kolaylaştıran, konforlarını ve memnuniyetlerini artıran yeni bir birim daha kattı.

“Her Şey İnsan İçin”  şuuru ile çalıştıklarını belirten Hastane  Genel Müdürü ve Başhekimi  Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu “ Medikar Hastanesinin verdiği hizmetlerle Karabük ve Batı Karadeniz bölgesinde güvenilir bir marka değeri olarak sağlık alanında başarıyla yoluna devam etmektedir, bundan sonra da yoluna aynı anlayışla devam edecektir. Her geçen gün hastanemizin değişik bölümlerinde çağımıza uygun modern birimler açıyoruz. Daha evvel değişik kastlarda bulunan kan alma birimlerimizi tek bir yerde toplayıp, modern cihazlarla donatılmış bir kan alma ünitesi oluşturduk. Aynı anda bir çok kişi beklemeden kan alma birimimizden yararlanabiliyorlar” dedi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük Yayın: 16.04.2024 10:14
İhlas Haber Ajansı
Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük’te silahla havaya ateş açan 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Ergenekon Mahallesi’nde araç içerisinden silahla ateş açıldığı ihbarını alan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışmada söz konusu şahsın M.D. olduğunu tespit etti. Şahıs gözaltına alınırken, yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait mermi ele geçirildi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde ele geçirilen ve muhafaza altına alınan mermi kovanlarının şahıstan ele geçirilen silaha ait olmadığı tespit edilirken, yapılan yeni çalışmada M.D.’ye ait bir adet daha ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Ele geçirilen silahlara el konuldu.
Polis ekipleri ayrıca Aydınlıkevler Mahallesi’nde silahla ateş açıldığı ihbarı üzerine yaptıkları çalışmada, olayın faili B.Ö.’yü gözaltına aldı. Yapılan aramada 1 adet kurusıkı tabir edilen ses tabancası ve tabancaya ait mermi ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.