Karabük Medikar Hastanesi; bünyesine işini kolaylaştıran, konforlarını ve memnuniyetlerini artıran yeni bir birim daha kattı.
“Her Şey İnsan İçin” şuuru ile çalıştıklarını belirten Hastane Genel Müdürü ve Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu “ Medikar Hastanesinin verdiği hizmetlerle Karabük ve Batı Karadeniz bölgesinde güvenilir bir marka değeri olarak sağlık alanında başarıyla yoluna devam etmektedir, bundan sonra da yoluna aynı anlayışla devam edecektir. Her geçen gün hastanemizin değişik bölümlerinde çağımıza uygun modern birimler açıyoruz. Daha evvel değişik kastlarda bulunan kan alma birimlerimizi tek bir yerde toplayıp, modern cihazlarla donatılmış bir kan alma ünitesi oluşturduk. Aynı anda bir çok kişi beklemeden kan alma birimimizden yararlanabiliyorlar” dedi.