Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Lise öğrencileri besin zehirlenmesi kuşkusuyla hastanelik oldu

Gündem Yayın: 21.09.2023 12:12
İhlas Haber Ajansı

Bartın’da okul etrafında bulunan bir işletmeden yemek yedikten sonra rahatsızlanan 25 lise öğrencisi hastanelik oldu. Tedavi altına alınan öğrencilerin sıhhat durumlarının düzgün olduğu öğrenildi.

Bartın Valiliğinden mevzuyla ilgili yapılan açıklamada, “Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesinde eğitim gören ve okul etrafında bulunan bir işletmeden yedikleri yemek sebebiyle rahatsızlanan 25 öğrenciden 17’si başvurdukları hastanede ayakta tedavileri tamamlanarak taburcu edilmiş, 8 öğrenci ise raporlu olarak meskenlerinde istirahat etmekte olup tüm öğrencilerimizin genel sıhhat durumu güzeldir. İlimiz genelindeki tüm okullarımızda yemekhane, kantin vb. beslenme alanlarında kontrollerimiz tertipli olarak yapılmaktadır” denildi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 yıllık başkan görevi bıraktı

Zonguldak Yayın: 24.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
30 yıllık başkan görevi bıraktı

30 yıldır Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Memiş, görevine veda ettiğini açıkladı.

30 yıldır Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Memiş görevi bırakma kararı aldı. Başkan Memiş’in yerine gelecek isim de belli oldu. Hüseyin Memiş’in yönetiminde yer alan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) emeklisi 72 yaşındaki İsmail Bayraktar başkanlık koltuğuna geçecek.

Bayraktar yarından itibaren koltuğa geçerek göreve başlayacak.

Paylaş: