Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Lider Köse, mahalleleri ziyaret edip sorun ve talepleri dinliyor

İlçe Haberleri Yayın: 26.08.2023 08:00
Kaynak: İHA
Lider Köse, mahalleleri ziyaret edip sorun ve talepleri dinliyor

Safranbolu Belediye Lideri Elif Köse, ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların meselelerini ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Safranbolu Belediye Lideri Elif Köse halk toplantılarının yanı sıra mahalle ziyaretleri de gerçekleştirerek halkın talep ve meselelerini yerinde dinliyor. Beraberinde Lider Yardımcısı Serkan Adabaş ve kurum müdürleri ile birlikte mahalle toplantısı için Musalla Mahallesi’ni ziyaret eden Köse, evvel çocuklara dondurma dağıttı. Daha sonra halkın soru, görüş ve tekliflerini dinleyen Köse, ilgilenilmesi gereken bahislerde kurum müdürlerine talimat verdi.

Çocukların da taleplerini gözardı etmeyen Köse, istekleri en kısa müddette halledeceklerini belirtti.

Başkan Köse, “Göreve geldiğimiz andan beri mahalle mahalle sizlerin yanına gelerek dertlerinizi, tekliflerinizi dinliyoruz. Yaptığımız halk günü toplantıları ile Belediye’mizde sizleri ağırlıyoruz. Ulaşamadığımız her alanda oluşturduğumuz derman grubumuz tüm Safranbolu halkının kapısını tek tek çalıyor. Bizim elimiz Safranbolu’nun her yerinde. Halkımızın kelam sahibi olduğu çalışma anlayışı ile misyonumuza devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin akabinde sona erdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Türkiye Yayın: 28.09.2023 10:18
Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verdiği bilgiye göre, Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 09.18’de meydana gelen depremin derinliği 14 kilometre olarak ölçüldü.