Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Lider Köse, mahalleleri ziyaret edip sorun ve talepleri dinliyor

İlçe Haberleri Yayın: 26.08.2023 08:00
İhlas Haber Ajansı
Lider Köse, mahalleleri ziyaret edip sorun ve talepleri dinliyor

Safranbolu Belediye Lideri Elif Köse, ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların meselelerini ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Safranbolu Belediye Lideri Elif Köse halk toplantılarının yanı sıra mahalle ziyaretleri de gerçekleştirerek halkın talep ve meselelerini yerinde dinliyor. Beraberinde Lider Yardımcısı Serkan Adabaş ve kurum müdürleri ile birlikte mahalle toplantısı için Musalla Mahallesi’ni ziyaret eden Köse, evvel çocuklara dondurma dağıttı. Daha sonra halkın soru, görüş ve tekliflerini dinleyen Köse, ilgilenilmesi gereken bahislerde kurum müdürlerine talimat verdi.

Çocukların da taleplerini gözardı etmeyen Köse, istekleri en kısa müddette halledeceklerini belirtti.

Başkan Köse, “Göreve geldiğimiz andan beri mahalle mahalle sizlerin yanına gelerek dertlerinizi, tekliflerinizi dinliyoruz. Yaptığımız halk günü toplantıları ile Belediye’mizde sizleri ağırlıyoruz. Ulaşamadığımız her alanda oluşturduğumuz derman grubumuz tüm Safranbolu halkının kapısını tek tek çalıyor. Bizim elimiz Safranbolu’nun her yerinde. Halkımızın kelam sahibi olduğu çalışma anlayışı ile misyonumuza devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin akabinde sona erdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

TEM’de tır devrildi, kilometrelerce kuyruk oluştu

Gündem Yayın: 29.05.2024 20:37
İhlas Haber Ajansı
TEM’de tır devrildi, kilometrelerce kuyruk oluştu

TEM Otoyolu’nun Düzce geçişinde kontrolden çıkan çift dorseli tır devrildi. Kazanın ardından uzun araç kuyruklarının oluştuğu otoyolun İstanbul istikameti, yaklaşık 1,5 saatlik çalışmanın ardından trafiğe açıldı.

Kaza, TEM Otoyolu Gümüşova rampalar mevkiinde meydana geldi. Ankara’dan İstanbul istikametine seyir halinde olan Muhammet S. idaresindeki kargo yüklü çift dorseli tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesinde Gümüşova rampalar mevkisinde devrildi. Kaza sebebiyle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapandı. Yaklaşık 1,5 saatlik çalışmanın ardından devrilen tır kaldırılarak, yol trafiğe açıldı.

Kaza sebebiyle oluşan kilometrelerce araç kuyruğu havadan drone ile de görüntülendi.

Paylaş: