Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Lider Fırıncıoğlu’ndan adaylık sorusuna şaşırtan yanıt

Bartın Yayın: 05.09.2023 04:00
İhlas Haber Ajansı

Bartın Belediye Lideri Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, mahallî seçimlerde aday gösterilmemesi durumunda “Zaten halkın ortasından geldim, halkın ortasına gitmeyi düşünüyorum” dedi.

Bartın’da düzenlenen çocuk şenliklerine katılan Bartın Belediye Lideri Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, mahallî seçimlerde aday olup olmayacağı istikametinde soruya Cumhur İttifakı’nın belediye lider adayı olmak istediğini söz etti. Aday gösterilmemesi durumunda geldiği üzere gitmesini de bileceğini belirten Fırıncıoğlu, “Ben ittifakın belediye lideriyim. Belediyeciliğin de güç olmadan, ekonomik rahatlık olmadan olmayacağını bilen biriyim. Bartın belediyesinde maaşları değil, masrafları ödeyebilmek büyük bir şey. İttifakın belediye lideri olmaktan çok memnunum. Hem MHP hem de Ak Parti Bartın belediyesine sahip çıkıyor. Bundan sonra da birebir şeyleri temenni ediyorum. Olmadığı takdirde benim kimseye kırgınlığım dargınlığım küskünlüğümüz olamaz. Bartın Belediyesi’ne nasıl geldiysem. O merdivenlerden öylece inip, dönerim. Aslında halkın ortasından geldim, halkın ortasına gitmeyi düşünüyorum” dedi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Zonguldak’ta elektrik akımına kapılan 2 işçi yaralandı

Gündem Yayın: 13.06.2024 08:52
İhlas Haber Ajansı
Zonguldak’ta elektrik akımına kapılan 2 işçi yaralandı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde elektrik akımına kapılan 2 kişi yaralandı.

Gülüç beldesinde Shell firmasına ait akaryakıt istasyonunun tavan kısmının bakım ve onarımını yapan işçiler Savaş T. ve Müslüm Y. yüksek elektrik akımına kapıldı. Durumun 112 Acil Servis’e ihbar edilmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yüksek gerilim hattına değen iki işçi, itfaiye aracının vinciyle istasyonun çatısından indirilerek, bölgede kesilen elektrik hatlarının ardından sağlık ekiplerine teslim edildi. Savaş T.’nin vücudunun belli bölgelerinde yanıklar oluştuğu öğrenildi. İki işçinin hastanedeki tedavisi sürüyor.

Olay nedeniyle bölgede elektrik kesintisi yaşandı.

Paylaş: