Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

KTSO’dan KARDEMİR’e Ziyaret

Gündem Yayın: 18.01.2023 11:43
Yazar:
KTSO’dan KARDEMİR’e Ziyaret

Karabük Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri KARDEMİR Genel Müdürü Necdet Utkanlar’ı ziyaret etti. KARDEMİR  Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bilal Yıldız ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arslan Narin’in de yer aldığı ziyarette Kardemir ve Karabük sanayisinin gelişimi ele alındı.

Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KARDEMİR Genel Müdürü Necdet Utkanlar, nazik ziyaretleri için  Ticaret ve sanayi Odası heyetine teşekkür etti. (Nurettin Acar)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR’de trafo patladı: 3 işçi yaralandı

Manşet Yayın: 05.03.2024 13:30
İhlas Haber Ajansı
KARDEMİR’de trafo patladı: 3 işçi yaralandı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR) trafo patlaması sonucu 3 işçi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, KARDEMİR’de enerji tesislerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle trafoda patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada işçiler R. Ö., M. K., E. İ. vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Vücutlarında yanıklar oluşan işçiler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan 3 işçinin sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.