Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Kırışık’tan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine Ziyaret

Karabük Yayın: 17.09.2023 14:52
Kırışık’tan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine Ziyaret

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapılan ziyarette Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a, Karabük Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özdemir ve Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi eşlik etti.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a hastanenin teknik, fiziksel imkanları, yapılan çalışmalar ve birimler hakkında bilgi verdi.

Hastanenin teknik imkanları, birimler ve klinikler hakkında bilgi alan Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık, misafirperverliği için Başhekim Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi’ye teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi. (Yusuf Korkmaz)

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Beyin kanaması geçiren eski muhtar hayatını kaybetti

Kastamonu Yayın: 04.10.2023 04:48
Kaynak: İHA

Kastamonu’da beyin kanaması geçirmesi üzerine hastaneye kaldırılan eski muhtar, yaşam mücadelesini kaybetti.

Kastamonu’da bir önceki dönem Kuzeykent Mahallesi Muhtarlığını yapan İYİ Parti Kastamonu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Kılıç, bir hafta önce beyin kanaması geçirmesi üzerine Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Kılıç, yaşam mücadelesini kaybetti.

Kılıç’ın cenazesi, yarın (Salı) Daday Merkez Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Akılçalman Köyü Buzağıveren Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecek.

Paylaş: