Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kdz. Ereğli’de yapılan kask kullanımı uygulamaları sonuç vermeye başladı

Zonguldak Yayın: 18.06.2024 16:23
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde Motosiklet Kullanımında Artışından sonra Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik şubesinin Denetimleri sonuç vermeye başladı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde son dönemde motosiklet kullanımında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Bu artışla birlikte trafik güvenliği endişeleri de beraberinde gelirken, Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçerek önleyici önlemler almaya başladı.

Ereğli’de özellikle gençler arasında popüler olan motorsiklet kullanımı, şehir içi trafiğin dinamiğini etkileyen önemli bir faktör haline geldi. Bu durumla başa çıkabilmek ve trafik güvenliğini sağlamak adına Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Ekipleri yoğun bir denetim süreci başlattı. Son dönemde yapılan trafik denetimlerinde, özellikle motorsiklet sürücülerinin kask takma zorunluluğuna uydukları ve genel olarak trafik kurallarına riayet ettikleri dikkatten kaçmadı.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu denetimlerin sadece kural ihlallerini önlemekle kalmayıp aynı zamanda bilinçli sürücü davranışlarını teşvik ettiğini belirtti. Ereğli ilçesindeki bu uygulamaların vatandaşlar arasında da olumlu karşılandı ve genel trafik disiplininin arttığı gözlemlendi. Emniyet Müdürlüğü ekipleri, denetimlerin sürekliliğini sağlayarak şehir içi trafiğin daha güvenli ve düzenli olması için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: