Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

KBÜ PhotonX Kadrosu TEKNOFEST’te En Uygun Teşebbüs Ödülü’nü aldı

İlçe Haberleri Yayın: 06.09.2023 00:12
İhlas Haber Ajansı
KBÜ PhotonX Kadrosu TEKNOFEST’te En Uygun Teşebbüs Ödülü’nü aldı

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Elektrik Elektronik Mühendisliği Kısmı öğrencilerinden oluşan PhotonX grubu dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji şenliği TEKNOFEST’te düzenlenen Teşebbüs Müsabakalarında Haberleşme ve İrtibat Teknolojileri Kategorisinde “En Düzgün Teşebbüs Ödülü”nü kazandı.

Ankara’da düzenlenen TEKNOFEST; Teşebbüs Müsabakası, Eğitim Teknolojileri, Sıhhat ve Güzel Hayat Teknolojileri, Ulaşım ve Mobilite Teknolojileri, Tarım Teknolojileri, Haberleşme ve Bağlantı Teknolojileri, Turizm Teknolojileri, Etraf, Güç ve İklim Teknolojileri, Uzay, Havacılık ve Savunma Teknolojileri, Afet İdare Teknolojileri ve Manisiz Ömür Teknolojileri olmak üzere 10 temada gerçekleşti. TEKNOFEST Ankara’da Karabük Üniversitesini Haberleşme ve İrtibat Teknolojileri kategorisinde Mehmet Emin Çil, Osman Yusuf Ersöz, Mehmet Kutluhan Önsöz, Mert Ercan Kahriman, Eray Gülnar’dan oluşan PhotonX kadrosu ile Afet İdare Teknolojileri kategorisinde Celalettin Aydemir, Ayşe Hümeyra Cengiz, Ümran Aygür ve Eyüp Kaya’dan oluşan Owline grubu ile temsil etti.

Yapılan final sunumunun akabinde Haberleşme ve İrtibat Teknolojileri kategorisinde Doç. Dr. Muhammet Tahir Güneşer’in danışmalığında Mehmet Emin Çil, Osman Yusuf Ersöz, Mehmet Kutluhan Önsöz, Mert Ercan Kahriman, Eray Gülnar’dan oluşan ve Karabük Gençlik Merkezi tarafından da desteklenen PhotonX ekibi en güzel teşebbüs mükafatını kazandı.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: