Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kaynaşlı MYO’da çift ana dal imkanı

Türkiye Yayın: 08.08.2023 09:56
Yazar:
Kaynaşlı MYO’da çift ana dal imkanı

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu (MYO) çift ana dal programı uygulaması, öğrencilerine iki farklı diploma ile mezuniyet şansı tanıyor.
Kaynaşlı MYD Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik Programı ile Dış Ticaret Bölümü Dış Ticaret Programı arasında başlatılan Çift Ana Dal Programı (ÇAP) Uygulaması Lojistik ve Dış Ticaret programları öğrencilerine iki yıllık eğitimleri sonunda iki farklı program diploması alma fırsatı sunuyor.
Düzce Üniversitesi bünyesindeki Meslek Yüksekokullarının uyguladığı güncel ve kaliteli eğitimin yanında, öğrencilerine tanıdığı ÇAP uygulaması ile de, kendilerine 2 diploma ile mezun olma ayrıcalığını yaşatıyor. Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu’nda bilgi ve becerilerini rahatlıkla kullanarak, kendilerini geliştiren başarılı öğrenciler, mezun sonrası iş bulma sürecinde diğerlerinin önüne geçerek karşılığını alıyor. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)