Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kastamonu’da iki katlı ahşap mesken yangında küle döndü

Gündem Yayın: 04.09.2023 16:12
İhlas Haber Ajansı
Kastamonu’da iki katlı ahşap mesken yangında küle döndü

Kastamonu’nun Küre ilçesinde iki katlı oturulmayan ahşap meskende bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Çıkan yangında ahşap mesken küle döndü.

Edinilen bilgiye nazaran, Küre ilçesine bağlı Saman Mahallesi’nde Naim Gülşen’e ilişkin iki katlı ahşap meskende şimdi bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Kısa müddette büyüyen yangında alevler tüm konutu sardı. Etraftaki vatandaşların ihbarı sonrası yangın yerine itfaiye takımları sevk edildi. Küre itfaiye gruplarına Küre Orman İşletme Müdürlüğü arazözleri de dayanak verdi. İtfaiye gruplarının çalışması sonrası yangın denetim altına alınarak söndürüldü.

Yangının akabinde jandarma grupları, etrafta güvenlik tedbirleri alarak incelemelerde bulundu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: