Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

KARDEMİR A.Ş.’ye İkisi Bir Arada Ödül

Kardemir Yayın: 25.08.2017 13:44
KARDEMİR A.Ş.’ye İkisi Bir Arada Ödül

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş.; uluslararası geçerliliğe sahip ‘Yetkilendirilmiş Yükümlülük’ sertifikası ile Kalite ve Mükemmellik alanlarında “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü aldı

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş.; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na yaptığı başvuru sonucu, yalnızca büyük ve güvenilir kuruluşlara verilen, uluslararası geçerliliğe sahip ‘Yetkilendirilmiş Yükümlülük’ sertifikası ile yine Fransa merkezli Otherways Management Association Club-Paris (OMAC) kuruluşu tarafından, Kalite ve Mükemmellik alanlarında “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü” nü aldı.

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) AŞ., Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na yaptığı başvuru sonucu, yalnızca büyük ve güvenilir kuruluşlara verilen, uluslararası geçerliliğe sahip ‘Yetkilendirilmiş Yükümlülük’ sertifikasını aldı.
KARDEMİR adına düzenlenen yetkilendirilmiş yükümlü sertifikası, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir tarafından, Genel Müdür Ercüment Ünal’ a takdim edildi.
Gümrük yükümlülüklerini yerine getiren, kayıt sistemi düzenli ve izlenebilir olan, mali yeterlilik, emniyet ve güvenlik standartlarına sahip bulunan, kendi oto kontrolünü yapabilen güvenilir firmalara gümrük işlemlerinde birtakım kolaylık ve imtiyazlar tanıyan Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikası ile KARDEMİR, gümrük işlemlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak, daha az ve öncelikli olarak kontrole tabi tutulacağı gümrüklerden hızlı geçiş imkanı elde edecektir.

KARDEMİR’E “KÜRESEL KALİTE, MÜKEMMELLİK VE İDEAL PERFORMANS ÖDÜLÜ”

Öte yandan Kardemir A.Ş.  Uluslararası Kalite Zirvesinde “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü”ne de  layık görüldü.

Kardemir, Fransa merkezli Otherways Management Association Club-Paris (OMAC) kuruluşu tarafından, Kalite ve Mükemmellik alanlarında “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü” nü aldı.

Şirketten yapılan açıklamada; ,”Ülkeler arasında yönetim ve iletişim konularında uluslararası düzeyde ilişkiler kurmayı ve pekiştirmeyi amaçlayan, ayrıca kalite yönetimi, liderlik, yenilikçilik, pazarlama yönetimi, teknoloji, insan kaynakları yönetimi gibi konularda da üyeleri arasında ilişkileri koordine etmeyi ve birbirleriyle etkileşimi sağlamayı amaç edinen bir kuruluştur.

Bugüne kadar her yıl değişik kategorilerde düzenlenen ve bu yıl 15.si düzenlenen, 33 ülkeden 40 farklı kuruluşun katıldığı ödül töreni, 24 Temmuz 2017 tarihinde İtalya’nın Roma kentinde gerçekleşti.

Ödül töreninde şirketimiz kısa tanıtım filminin izlenmesinin ardından, şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Burak YOLBULAN tarafından, üretim kapasitesi, yatırımlarımız ve ürünlerimiz ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Şirketimizin ideal performans, kalite ve mükemmeliyetçilik konularında sektörde gösterdiği başarısı ve özverisinin sonucu almaya hak kazandığı bu ödül, gerçekleştirilen ödül töreninde, şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi Burak YOLBULAN ve Kalite Metalurji ve Laboratuvarlar Müdürü   Figen DİKİLİTAŞ’a takdim edildi.

Şirketimiz, gücüne güç katacak her türlü başarıyı, daima sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. Bu başarıların tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” denildi.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Safranbolu’da “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı

Safranbolu Yayın: 24.07.2024 15:34
Safranbolu’da “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda, ilçede yaygın eğitim hizmetleri veren Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün son 2 yıllık istatistik verileri değerlendirilirken,2024-2025 eğitim öğretim yılında yapılacak olan kurs faaliyetleri ele alındı.

Kamu kurumları ile sivil toplum örgütlerinin ihtiyacı olan kurslar belirlenerek hayat boyu öğrenme kapsamında açılacak olan kurslarda ihtiyaç halinde, sınıf olarak kamu kurum ve kuruluşlarının fiziki imkanlarının kullanılmasına yönelik planlamalar yapılan toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.