Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’e Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktoru Atandı

Karabük Yayın: 30.05.2024 12:49
Karabük’e Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktoru Atandı

Karabük Ağız ve Diş sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Taylan Çebi, hastanenin hizmet kalitesini artırmak ve daha nitelikli, uzun soluklu hizmetler sunabilmek için yoğun çaba gösterdiklerini belirterek, gösterdikleri yoğun çabanın sonucu ülkemizde ağız ve diş sağlığı hastaneleri içinde oldukça az sayıda olan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman Hekimi atamasının yapıldığını ve ilgili doktorun görevine başladığını söyledi.

Çebi yaptığı açıklamada; “Başta hastanemize Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanında uzman hekim kadrosu açılması hususunda onay ve talimatlarını veren Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin Koca’ya, desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Mustafa Yavuz’a, Milletvekillerimiz Sayın Cem Şahin ve Sayın D.Ali Keskinkılıç’a ve emeği geçen tüm siyasilerimize, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr.İsmail Kara’ya ve yöneticilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vatana ve millete hizmet tutkumuz, Karabüklü hemşehrilerimizin ağız ve diş sağlığını koruma gayretimiz, yenilikçi yaklaşımlar ve girişimler ile vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetler bitmeden, tükenmeden ve artarak devam edecektir” dedi.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokat’ta otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı

Tokat’ta yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti.

Tokat’ın Almus ilçesinde Şükrü Z. idaresindeki hafif ticari araç, Esentepe Mahallesi Emniyet Amirliği karşısında yolun karşısına geçmeye çalışan adama çarptı. Üzerinden kimlik çıkmayan yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti. Cenaze otopsi yapılmak üzere Almus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, kazada ölen kişinin kimliği belirlemek için çalışma başlattı. .

Paylaş: