Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin 2009 yerel seçimlerinde yapacağını taahhüt ettiği ve üzerinde hassasiyetle durduğu Sosyal Yaşam Merkezlerinin yirmi ikincisinin temel, bugün saat 17:30’da Karabük Mahallesinde atılıyor.
Her mahalleye bir Sosyal Yaşam Merkezi projesi kapsamında çalışmalarını devam ettiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Karabük Mahallesinde eksikliği hissedilen Sosyal Yaşam Merkezi temeli 21.07.2016 Perşembe günü saat 17:30’da temeli atılacak. Karabük Mahallesi Bahçelievler Caddesi Elvan Sokak Horasanlı Cami yanında atılacak olan temel atma törenine tüm Karabük halkımız davetlidir” dedi.