Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük İdman Yurdu, Yardım İçin Toplanan Gelir Dekontunu Gürel’e Teslim Etti

Spor Yayın: 02.03.2023 12:20
Yazar:
Karabük İdman Yurdu, Yardım İçin Toplanan Gelir Dekontunu Gürel’e Teslim Etti

Karabük’ün Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL) takımı Karabük İdman Yurdu depremzedeler yararına oynanan dostluk maçından toplanan gelirin dekontunu Karabük Valisi Fuat Gürel’e teslim etti.

Depremzedeler yararına Zonguldak Kömürspor ile 26 Şubat’ta Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda oynanan mücadelenin gelirini Hatay’ fa kurulacak olan Karabük Mahallesi Konteyner Kent Projesi’ne bağışladı.
Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret eden Karabük İdman Yurdu Genel Sekreteri Recep Aydın ile kulüp yöneticileri Ahmet Ercan Çitli ve Nusret Bayram geçtiğimiz hafta sonu Karabük İdman Yurdu ile Zonguldak Kömür Spor arasında oynanan dostluk maçının 674 bin TL hasılatının makbuzunu Vali Gürel’e teslim etti. Kulüp Genel Sekreteri Recep Aydın, bu anlamlı projede katkılarının olduğu için mutlu olduklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gürel, “Büyük bir felaket yaşadık ülke olarak. Millet olarak hepimiz tek yürek olduk. Gayemiz bölgede bulunan vatandaşlarımızın geçici barınmalarını sağlamak. Yaraların sarılmasına katkıda bulunmak. Bu hedefle Konteyner Kent projesini yürütüyoruz. Sizlerin ve Zonguldak Kömürspor’un katkıları oldukça önemli. Zonguldak Kömürspor yönetici, sporcu ve taraftarlarına; Karabük İdman Yurdu yönetimine, sporcularına ve taraftarlara, Karabüklü hemşerilerime ilimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Yolda kalan Tır nedeniyle metrelerce kuyruk oluştu

Zonguldak Yayın: 22.04.2024 04:48
İhlas Haber Ajansı
Yolda kalan Tır nedeniyle metrelerce kuyruk oluştu

Zonguldak’ta Kadırga rampasında uzun aracın kalması nedeniyle metrelerce araç kuyruğu oluştu.

Zonguldak’ta öğlen saatlerinde Kadırga rampasında uzun araç kaldı. Tırın rampada kalması nedeniyle kent merkezinden Kadırga rampasına kadar uzun araç kuyruğu oluştu. Zaman zaman trafikte kalan araçlar kornalarına basarak bu duruma tepki gösterdi. Öte yandan tırı bulunduğu yerden kurtarma çalışmaları başladı.

Paylaş: