Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Jandarma 41 ekip 118 personelle denetim yaptı

Zonguldak Yayın: 03.08.2023 13:02
Yazar:
Jandarma 41 ekip 118 personelle denetim yaptı

Zonguldak’ta jandarma ekiplerince 41 ekip 118 personelin katılımıyla denetim gerçekleştirildi.
Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca, 2 Ağustos 2023 tarihinde 41 ekip ve 118 personelin katılımıyla 10:00 ile 22:00 saatleri arasında üç aşamalı olarak “Huzurlu Sokaklar” uygulaması gerçekleştirildi. Uygulamada; 3 bin 22 kişi ve 856 araç sorgulandı.
Sorgulamalar sonucunda; Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma suçundan 1, Yapacak Nitelikte Emval Veren Ağaç Kesme suçundan 1, Kasten Yaralama suçundan 2, Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama suçundan 1 olmak üzere toplam 5 kişi hakkında işlem yapıldı. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)