31 Martta yapılan Mahalli İdareler Seçiminin ardından göreve başlayan İl Genel Meclisi üyeleri Vali Fuat Gürel’i ziyaret etti.
Bir ziyaret vesilesi ile Valilikte bulunan Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in de hazır bulunduğu ziyarette İl Genel Meclis üyelerini, Valilik Toplantı Salonunda ağırlayan Vali Gürel, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ve İl Genel Meclis üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
İl Genel Meclis üyeleri ile tek tek tanışan Vali Gürel, Meclis üyelerine görevlerinde başarılar dileyerek “Geçmiş yıllarda araç makine parkımızı Devletimizin imkanları ve Milletvekillerimizin destekleriyle güçlendirdik. İnşallah sizlerle beraber köylerimize ve ilçelerimize çok güzel yatırımlara ve hizmetlere vesile olacağız.”dedi.