Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İkinci Defa İntihar Girişiminde Bulundu

Günlük Yayın: 31.07.2023 15:40 |Güncelleme:28.12.2023 11:59
İkinci Defa İntihar Girişiminde Bulundu

Daha önce şikayet edildiği için evine ceza geldiğini öne sürüp yüksek gerilim hattına çıkarak intihar girişiminde bulunan ve itfaiyenin merdiven sepetiyle aşağıya indirilen Yılmaz G., yeniden yüksek gerilim hattına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Cumayanı köyünde yaşayan Yılmaz G., 2 hafta önce bir olaydan dolayı şikayet edildiği için evine ceza geldiğini öne sürüp yüksek gerilim hattı direğine çıktı. Yılmaz G’yi görenler 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. Jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Ekipler, itfaiyenin merdivenindeki sepetle yaklaştığı Yılmaz G’yi aşağıya inmesi için megafonla seslendi. Yılmaz G., yaklaşık 1 saat süren ikna çabaları sonrası itfaiye sepetinde indirildi. Bu sırada köylüler büyük alkış yaptı.

YİNE YÜKSEK GERİLİM HATTINA ÇIKTI

Yılmaz G., yine şikayet edildiğini öne sürüp dün aynı gerilim hattında intihar girişiminde bulundu. İhbar üzerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri geldi. Yaklaşık 1 saat süren ikna çabaları sonuç verdi ve Yılmaz G., itfaiyenin merdiven sepetiyle aşağıya indirildi.(Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Atıl haldeki samanlar alev alev yandı

Gündem Yayın: 19.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı

Bolu’da Yukarı Soku Mahallesi’nde atıl samanların bulunduğu alanda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Yangın, Yukarı Soku Mahallesi’nde bulunan bir tarlanın başında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgede çiftçilik yapan vatandaşlar, çürümüş samanlarını tarlaların bulunduğu yol kenarına attı. Öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle samanların bulunduğu alanda yangın çıktı. Kısa sürede alevlenen samanların dumanı etrafı sardı. Vatandaşların yangını fark etmesi üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekipleri tarafından alev alev yanan atıl haldeki samanlar söndürüldü.

Paylaş: