Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Gizem Karaca Safranbolu’ya Geliyor

Manşet Yayın: 01.10.2023 16:19
Gizem Karaca Safranbolu’ya Geliyor

Safranbolu’ya gelen Serhan Asker, Görkemli Hatıralar programında ünlü sanatçı Müjdat Gezen ile konuşmuştu. Yayında Müjdat Gezen, “Zübeyde Hanım” adlı filmin çekimleri için Ekim ayında büyük bir sanatçı ekibiyle birlikte Safranbolu’da olacaklarını müjdelemişti.

Safranbolu’da çekimleri başlayacak olan filmde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı canlandıracak olan oyuncunun ismi açıklandı. Müjdat Gezen’in iki kadın aktris arasında kaldık, dediği isim Gizem Karaca olarak belirlendi. Ünlü oyuncu Karaca, “Benim için çok özel bir durum çünkü hayatımda en çok oynamak istediğim kişinin hayatını oynayacağım. Bu benim en büyük hayalimdi. Onu gerçekleştireceğim için çok mutluyum” dedi.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatı film oluyor.

Selanik’e çok benzediği için filmin Safranbolu’da çekileceği belirtildi. Oyuncu kadrosunda Oya Başar, Altan Erkekli, Ahmet Kayakesen, Mehmet Aslantuğ, Halil Ergün gibi  ünlü isimler yer alıyor.

Haftaya Safranbolu’da çekimlerinin başlayacağı filmde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesini canlandıracak olan Karaca, Levent’te bir kuaförde görüntülendi. Gizem Karaca, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, “Bu sinema filmi dönem filmi olduğu için o döneme uygun, benim tenime de uygun bir saç rengine bakıyorum. Karar vermeye çalışıyoruz” dedi.  Gizem Karaca, “Önümüzdeki hafta sonu çekilecek ve Safranbolu’da başlayacak. Ben de pazartesi günü Safranbolu’ya gideceğim. Film bu yıl çekilecek ama yayın dönemi önümüzdeki yıl olacak” şeklinde konuştu. (Haber Türk)

Gizem Karaca Kimdir?

İstanbul’da 7 Eylül 1992 yılında dünyaya geldi. Küçük yaşta ailesi Amerika’ya taşındığı için çocukluğu Amerika ve Kanada’da geçti. Üniversite eğitimini başladığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü okurken Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılarak ikinciliği kazandı. Yarışmadan sonra adını dizi oyunculuğu ile duyurdu. Ardından Amerika’ya gidip, New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Annesi Arnavutluk babası ise Selanik göçmeni olan güzel, 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile evlendiği biliniyor.

Oynadığı Dizi Film ve Filmler;

Eve Düşen Yıldırım, Adını Feriha Koydum, Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, İstanbul Sokakları, İçimdeki Fırtına, Kara Sevda, İnsanlık Suçu, Şampiyon, Baraj, Alparslan Büyük Selçuklu’dur.

Seni Seviyorum Adamım, Ay Lav Yu Tuu, Hürkuş, Tut Elimi, Bizim Semtin Çocukları, Elli Kelimelik Mektuplar, Dayı, Mahsusa, Evli Mutlu Çocuklu, Küçük Ortak, Sosyetik Gelin, Özür Dilerim gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Kanat Tan: “Bu yıl 40-50 milyon TL bütçeye ihtiyacımız var”

Spor Yayın: 13.06.2024 08:15
İhlas Haber Ajansı

ING Kadınlar Süper Lig ekiplerinden Zonguldak Spor Basket 67’de Başkan Kanat Tan, Süper Lig’de mücadele edebilmek için 40-50 milyon TL bütçeye ihtiyaç olduğunu açıkladı.

ING Kadınlar Süper Ligi’ne yükselen Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan, Yönetim Kurulu Üyeleri Kartal Tan, Koray Atalı ve Buğra Kubalas bugün Site Kapalı Spor Salonu’nda basın toplantısı düzenledi.

Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde bir sezon için 40-50 milyon TL bütçeye ihtiyaçları olduğunu açıkladı.

Zonguldak’ın Süper Ligi hak ettiğini ifade eden Tan, “Bu renklere gönül veren insanlar olarak Zonguldakspor biliyorsunuz Kırmızı şehit madenci kanının rengi, lacivert de içlerinin tulumunun rengi. Zonguldakspor ismini yaşatmak için Zonguldak Spor Basket 67 Kadın Basketbol takımını kurduk. Kurduktan sonra güçlü transferler yaparak birinci senemizde rekorlar kırarak 1. Lig’e çıktık. Bu süreçten sonra 1. Lig’deki bütçelerimiz de daha büyük arttıktan sonra 1. Lig’de tekrar özellikle Türkiye’de seyirci rekorları kırarak şampiyon olduk. Bu şehrin her şeyin en iyisini hak ettiğine inandığımız için, bu seyircimiz, bu enerjimizle birlikte, hep beraber birlik ve beraberlik içinde, bu konuda mütevazi olamayacağım. Dev bütçeli takımlar arasında şampiyon olup şehrimizi hak ettiği yere Süper Lig’e getirdik.”

Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan, “Bizim de çevremizde 7 tane holdingimiz var, 28 tane belediyemiz var. Benim görüşüm bu şehirden para kazandıkları için biraz borçlu olduklarını düşünüyorum. Bir de en büyük avantajımız şu; Cumhurbaşkanımızın yeni sponsorluk yasasında, sponsor olduğunuz zaman vergiden düşebiliyorsunuz. Yani bize sponsor olduğu zaman kendisi vergiden de düşebiliyor. Bu yılki bütçemiz 40-50 milyon TL. Yönetim olarak elimizi tabii ki taşın altına koyacağız ama bu paraları verebilecek gücümüz yok. Zamanımız her gün daralıyor. Çok üzülerek sahaya çıkmama durumumuz var. Bu seyirci bunu hak etmiyor. Yani bu şehir bunu hak etmiyor” diye konuştu.