Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

GHG Genel Müdür Yardımcısından Karabük’e Ziyaret

Gündem Yayın: 06.07.2022 14:00
GHG Genel Müdür Yardımcısından Karabük’e Ziyaret

Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi.

Stadyum Genç Ofiste İl Gençlik ve Spor  Müdürü Coşkun Güven ve Daire Müdürleri tarafından karşılanan Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu Stadyum Genç Ofisini gezerek İl Müdürü Coşkun Güven’den bilgiler aldı.

Stadyum Genç Ofis Kütüphanesinde Gençlik Liderleri, Gönüllü Gençler ile bir araya gelen Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, öğrenciler ile

sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Daha sonra Stadyum Genç Ofisde devam eden gitar kursunu ziyaret eden Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu hatıra fotoğrafı sonrası Karabük’ten  ayrıldı. (Halil Kızılyer)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.