Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

George Emil Palade Üniversitesi’nden ZBEÜ’ye ziyaret

Zonguldak Yayın: 01.10.2023 00:24
İhlas Haber Ajansı
George Emil Palade Üniversitesi’nden ZBEÜ’ye ziyaret

Romanya’nın George Emil Palade Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Diana Marginean ve Prof. Dr. Mona Cristescu, Erasmus+ ders verme öğrenim hareketliliği çerçevesinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesini (ZBEÜ) ziyaret etti.

ZBEÜ Fen Fakültesi Matematik Bölümü Erasmus koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Gümüş’ün davetiyle ZBEÜ’yü ziyaret eden Marginean ve Cristescu, akademik personel ve lisansüstü öğrencilerine seminer verdi ve çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler çerçevesinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Servet Karasu ile Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Demir, öğretim üyelerini makamlarında ağırlayarak kurumlar arası işbirliği hakkında fikir alışverişinde bulundu. Misafirperverliklerinden dolayı Kutoğlu, Karasu ve Demir’e teşekkürlerini sunan Marginean ve Cristescu, önümüzdeki sene George Emil Palade Üniversitesinde düzenlenecek olan “International Conference INTER-ENG 2024 Interdisciplinarity in Engineering” isimli uluslararası konferansa tüm ZBEÜ akademisyenlerini davet ederek işbirliklerinin artırılmasını temenni etti.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: