Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Gaziler Sabah Namazında Buluştu

Manşet Yayın: 18.09.2023 14:05
Gaziler Sabah Namazında Buluştu

Karabük İl Müftülüğü organizesinde, “Gazilerimizle Sabah Namazında Buluşuyoruz” temalı “Sabah Namazı Buluşma Programı” düzenlendi.

Esentepe Mahallesi Merkez Camiinde, İl Müftüsü  Ercan Aksu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen programa, Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Program; Kur’an-ı Kerim tilaveti, İl Müftüsü  Ercan Aksu’nun Sohbeti, İlahi, Tesbihat, Dua ve İkram ile son buldu.

İl Müftüsü Ercan Aksu; Programa katılımlarından dolayı Gazilerimiz, Din Görevlilerimiz ve Vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” diyerek Sabah Namazı buluşmalarının bundan sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’daki akaryakıt kaçakçılığı operasyonu

Gündem Yayın: 22.09.2023 20:48
Kaynak: İHA
Samsun’daki akaryakıt kaçakçılığı operasyonu

Samsun’da KOM polisi tarafından düzenlenen ve 7 kişinin gözaltına alındığı, 90 bin 578 litre kaçak akaryakıtın ele geçtiği operasyonunda soruşturma devam ediyor.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Hatalarla Uğraş (KOM) Şube Müdürlüğü takımları, Kaçakçılıkla Çaba Kanunu’na muhalefet ve 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu’na muhalefet (akaryakıt kaçakçılığı) kabahatleri kapsamında yürütülen planlı çalışma ve 9 ay süren takip ve çalışmalar neticesinde

dün sabah Atakum, İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde 5 ikamet ve 8 iş yerine eş vakitli operasyon düzenledi. Operasyonda 90 bin 578 litre karışımlı akaryakıt, 1 adet karışımlı akaryakıtı aktarmaya yarayan pompa ve 1 adet telsiz ele geçirildi. 7 kişinin gözaltına alındığı operasyonla ilgili çok sayıda kişinin tabirine başvuruldu.

Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Paylaş: