Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Erkan Canözü Yeniden Başkan Seçildi

Safranbolu Yayın: 20.08.2023 17:11
Yazar:
Erkan Canözü Yeniden Başkan Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Safranbolu İlçe Kongresi hafta sonu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut Başkan Erkan Canözü yeniden Başkan seçildi. Sünal Tülbentçi Öğretmen Evi”nde yapılan  Kongrenin Divan Başkanlığını ise MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar yaptı. Kongreye; Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili,  İl ve İlçe Teşkilatları ile çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşan   Safranbolu MHP İlçe Başkanı Erkan Canözü ‘’Önümüzdeki ilk büyük hedef, Safranbolu da ve ülkemizde gerçekleştirilecek olan belediye seçimleridir. Eser ve hizmet siyaseti yerine hamaset ve husumet siyaseti tarzını takip eden muhalefet partileri yerel yönetimleri sınıfta kalmış ve dağılmışlardır. Türk milleti böylesine yetersiz ve yozlaşmış bir tabloya asla mecbur ve layık değildir. Hedefimiz istiklal için hizmet ve uyumlu yönetimle uyumlu geleceğe ulaşmaktır. Hedefimiz istikrarı bozmadan umuda doğru yol almaktır. Hedefimiz güçlü yasama, kararlı yürütme, uyumlu belediyedir. MHP olarak mahalli idareler seçimlerinde takip edeceğimiz birinci stratejik hedef, mevcut belediye başkanlarımızı muhafaza etmek bunun üzerine daha fazlasını eklemektir. İkinci stratejik hedefimiz ise Cumhur İttifakının doğasına ve ruhuna uygun şekilde hareket edip muhalefet partileri yönetimdeki belediyelerin yürek yaralayan hallerine son vermektir” dedi.

“1980 ÖNCESİ SAFRANBOLU MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN KALESİYDİ”

Safranbolu’nun 1980 öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Rafet Vergili ise konuşmasında;  “Zonguldak bölgesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olan tek ilçe Safranbolu’dur. Ve bundan sonra da Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olmaya devam edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin olduğu yerde torpil olmaz, rüşvet olmaz, imar oyunları olmaz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin olduğu yerde halka hizmet mağdura yardım memleketinin vefası ve refahı için ne gerekiyorsa elinden geleni yapar. Bunun için Milliyetçi Hareket Partisi’nin Safranbolu’nun değerlerinin korunmasında en büyük etken olacağından mutlak suretle Belediye Başkanlığı seçinde de başarılı olması gerek. Hangi parti olursa olsun Safranbolu’nun bütün değerlerini parça parça satmaya devam eder. 15 senelik hizmetimiz içerisinde en önemlisi Safranbolu ve Karabük’ü 1 köprü ile birbirine bağladık.” ifadelerine yer verdi.

Erkan Canözü Başkanlığındaki Safranbolu İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Bahattin Yıldız, Basri Kavsa, Beyda Çuvadar, Enes Öğrünç, Faruk Yavuz, Mehmet Gençer, Mehmet Kımır, Muhittin Acar, Muhsin Yapar, Murat Gerçek, Mustafa Murathan Özkan, Seda Nur Özdemir, Sena Yılmaz, Serdar Karayılmaz, Şenool Temam, Taner Soylu, Uğur Coşkun, Uğur Seferoğlu (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Manşet Yayın: 01.03.2024 11:07
Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Safranbolu Belediyesi araç ve yaya trafiğinin daha güvenli bir alanda ulaşım sağlaması adına Aslanlar mevkiinde yer alan kavşak ve refüj çalışmalarını tamamladı.

Ulaşımda aksamaların yaşanmaması ve daha güvenli bir alan oluşturmak adına şehrin her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Safranbolu Belediyesi ekipleri Aslanlar kavşağında başladığı yenileme çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliği tarafından yapılan çalışmalar kapsamında beton bordür taşları ile kavşak ve refüjlerde yenileme ve ardından boyama yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliğinin çalışmalarını tamamlamasının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Safranbolu’nun dokusuna uygun renkte çiçeklerle refüj ve kavşaklara süslendirme çalışması yapıldı. Öte yandan Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı atölyelerde üretilen otobüs durağının da bu alana kurulumu sağlandı. Yapılan çalışmalar neticesinde araç ve yaya trafiğinin güvenliği amaçlanırken şehrin yapısına uygun kavşak ve refüjler oluşturuldu. (Ramazan Öztürk)

Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi jpg Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi2 scaled