Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Emniyet Müdürü Kansu’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret

Safranbolu Yayın: 08.04.2015 06:07
Emniyet Müdürü Kansu’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret

Polis Teşkilatının 170. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Musa Kansu, Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Günüçay ile birlikte Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Kansu; “Kurulduğu tarih olan 10 Nisan 1845’den bu yana Türk Polis Teşkilatı büyük bir fedakârlıkla, Vatan ve Milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bilindiği üzere bizlerde her yıl bu haftada çeşitli etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Ziyaretimiz hem Sayın Başkanımızı davet etmek hem de başkanımıza emniyet müdürlüğümüzle olan çalışmalardan dolayı teşekkür etmekti” dedi.
Başkan Aksoy ise “Öncelikle ziyaretten duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Polis Teşkilatımız; dirlik ve düzeni sağlamada üzerine düşen görevi her türlü şartta layıkıyla yerine getiren, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü yüreğinde hisseden, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak bu kutsal görevi 170 yıldır başarıyla yerine getiren, nadide ve köklü bir teşkilattır. Safranbolu’muzda da Emniyet Müdürlüğümüz halkımızın güven ve huzur içerisinde yaşayabilmeleri için 24 saat görevlerinin başındadırlar. Ben öncelikle bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyor, tüm polis kardeşlerimi Cehabı Hakka emanet ediyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amasya’da alüminyum yüklü tırdan 23 kaçak göçmen çıktı

Gündem Yayın: 16.07.2024 00:22
İhlas Haber Ajansı

Amasya’da polis tarafından durdurulan alüminyum ham maddesi yüklü tırdan Afganistan uyruklu 23 kaçak göçmen çıktı. Tırın sürücüsü gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Ağrı’dan Kocaeli Gebze’ye doğru gitmekte olan İran plakalı 25 ton alüminyum ham maddesi yüklü tır, Amasya merkez Taşova kavşağı uygulama noktasında durduruldu. Amasya Emniyet Müdürlüğü’ne çekilen tırda Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şubesi ekipleri tarafından arama yapıldı. Tırın dorsesinden 23 Afganistan uyruklu göçmen çıktı.

İran uyruklu tır sürücüsü P.H (40) gözaltına alındı.

Paylaş: