Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Eflani’de İlköğretim Haftası Kutlandı

Eğitim Yayın: 13.09.2023 16:16
Eflani’de İlköğretim Haftası Kutlandı

Eflani İlçesinde İlköğretim Haftası düzenlenen törenle kutlandı. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı ”İlköğretim Haftası” programı Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenginin bırakılmasıyla başlayarak, saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile devam etti. Daha sonra öğrencilerin okuduğu şiirler ile program son buldu.

Çelenk Sunma Törenine; Eflani Kaymakamı Gizem Tokur, Belediye Başkanı  İbrahim Ertuğrul, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, İlçe Protokolü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Gündem Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: İHA
Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Bolu’nun Gerede ilçesinde bir huzurevinde 18 kişi, zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye nazaran, Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan 18 vatandaş, akşam saatlerinde rahatsızlandı. İshal, kusma ve bulantı belirtileriyle rahatsızlanan vatandaşlar, zehirlenme kuşkusuyla Gerede ve Bolu’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Gece saatlerinde hastaneye kaldırılan huzurevi sakinlerinin tedavileri devam ederken, Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nce besin ve sudan incelenmek üzere numune alındığı öğrenildi.

Paylaş: