Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Eflani Kaymakamından okul ziyaretleri

Gündem Yayın: 29.09.2021 12:00
Eflani Kaymakamından okul ziyaretleri

Eflani  Kaymakamı  Ahmet Tan  beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelebİ ile birlikte Özel Eğitim sınıflarını ve Anaokullarında Eğitim gören öğrencileri ziyaret etti. Ziyarette öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Tan  öğrencilerin faaliyetlerini gözlemleyerek,  öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Sonrasında öğrencilerin durumu ve sınıflardaki eksikler hakkında sınıf öğretmenleri ve okul idaresinden bilgi alan Kaymakam Ahmet Tan,  Gerekli ihtiyaçların belirlenerek en kısa zamanda giderilmesi için çalışmalar yapılması talimatını verdi.

Kaymakam Tan ”Çocuklar bizim en değerli varlığımızdır.Çocukların Eğitimleriyle ilgili tüm altyapıyı hazırlamamız gerekmektedir.Onların Eğitimlerini ihmal edecek hiçbir mazeret geçerli değildir.”dedi.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dolu yağışı Pekün Dağını beyaza bürüdü

Gündem Yayın: 25.05.2024 04:00
İhlas Haber Ajansı

Gümüşhane ile Kelkit ilçesi arasında bulunan Pekün Dağı Geçidi’nde dolu yağışı etkili oldu. Yağışın ardından 5 santimetreye ulaşan dolu kalınlığı nedeniyle karayolu beyaza bürünürken, ortaya kış manzaraları çıktı.
Şehrin bazı noktalarında öğle saatlerinde dolu yağışı etkili oldu. Özellikle Gümüşhane-Kelkit karayolu üzerindeki Pekün Dağı Geçidinde etkili olan dolu yağışı nedeniyle karayolu beyaza büründü.
Önce yağmur yağışı ardından da dolu yağışı gerçekleşen yolda araçlar kalınlığı 5 santimetreye ulaşan dolu nedeniyle bir süre temkinli ilerlemek zorunda kalırken, Karayolları ekiplerinin temizlik çalışmasına başladığı öğrenildi.
Hava sıcaklığının da hissedilir derecede düştüğü Gümüşhane genelinde gök gürültülü sağanak yağış ve yer yer dolu yağışının bir süre daha etkili olması bekleniyor.