Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

DÜZGÜN Parti Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı’nda toplu istifa

Politika Yayın: 02.09.2023 08:12
İhlas Haber Ajansı
DÜZGÜN Parti Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı’nda toplu istifa

YETERLİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Lideri Dilay Küçük, asil ve yedek üyelerin de bulunan 64 bireyle birlikte partiden istifa etti.

İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Lideri Dilay Küçük, bugün parti binasından yaptığı açıklama ile 64 kişilik idaresi ile partiden istifa ettiğini açıkladı. Küçük yaptığı açıklamada, “Tüm uygun niyetimizle 25 Ekim 2017’den bugüne kadar hiçbir makam, mevki beklentisi olmadan kederimiz millet, kaygımız memleket diyerek çıktığımız bu yolda amaçlarımıza gerek görüş, gerekse fikir ayrılıklarından ötürü ulaşamamamızın derin kederi içerisindeyiz. Bugün yola çıktığımız arkadaşlarımla birlikte son periyotta yaptığımız gerek toplantılar, gerek istişareler sonucunda DÜZGÜN Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve idaremizin sürdürdüğü vazifelerden gördüğümüz gerek üzerine istifa etmiş bulunmaktayız. Bir Zonguldak sevdalısı olarak değerli hemşehrilerimizin bize verdiği takviye ve inançtan ötürü teşekkür ederiz. Kurulduğumuz günden bu yana bilerek ya da bilmeyerek kırdığım tüm dava arkadaşlarımdan özür diliyor, haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Varsa hakkım benden yana helal olsun. Bugüne kadar siz kıymetli basın mensuplarımızın verdiği dayanaklardan ötürü teşekkür ediyor, sizlerin de hakkınızı helal etmenizi rica ediyorum. Varsa hakkım benden yana helal olsun. Her bitiş, yeni bir başlangıçtır. Sağ olun var olun, Allah’a emanet olun” dedi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: