Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Cinsel istismar suçundun 13 yıl hapis cezasıyla aranan şahıs yakalandı

Türkiye Yayın: 07.08.2023 11:40
Yazar:
Cinsel istismar suçundun 13 yıl hapis cezasıyla aranan şahıs yakalandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde “çocuğun cinsel istismarı” suçundan 13 yıl hapis cezası ile aranan şahıs, yakalanarak tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Arama Timi (JASAT) ekipleri tarafından aranan şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde; Kastamonu’nun Tosya ilçesinde “Çocuğun Cinsel İstismarı” suçundan 13 yıl hapis cezası ile aranan Ş.A. isimli şahıs yakalandı.
Adli makamlara sevk edilen Ş.A. isimli şahıs tutuklanarak Kastamonu E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)