Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Çiftçiler Mahsullerini Bu Yılda TMO’ya Verebilecek

Gündem Yayın: 04.08.2023 15:54
Yazar:
Çiftçiler Mahsullerini Bu Yılda  TMO’ya Verebilecek

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eflanili çiftçilerin mahsullerini bu yıl da Toprak Mahsulleri Ofisi’ne )TMO) verebileceğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eflani Belediye başkanı İbrahim Ertuğrul; ” TMO  7-10 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir günde Eflani’de olacak ve çiftçilerimize randevu verecekler. Çiftçilerimizin tüm mahsulünü alıncaya kadar Eflani’de kalacaklar. Arpa, buğday ve tritikale alımı olacak. Rutubet ve yabancı madde oranlarına dikkat ediliyor. )

Çiftçilerimiz bu yıl da mahsülünü TMO ya verebilecek. TMO Çankırı İl Müdürü Ömer Kılavuz ile TMO Genel Müdürlük  Yetkilisi Levent Güneri,  ilçemizi ve belediyemizi ziyaret etti. TMO yetkilileri ilçemizde alım sahası, kantar ve personelin konaklama yeri gibi hususları incelediler.

Çankırı İl Müdürü Ömer Kılavuz, 7-10 Ağustos tarihlerinde ilçemizde hububat alımına başlayacaklarını ifade etti” dedi. (Nurettin Acar)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)