Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

CHP Karabük Milletvekili  Aksoy’dan iddialı çıkış

Gündem Yayın: 20.09.2018 14:01
CHP Karabük Milletvekili  Aksoy’dan iddialı çıkış

“Dört Belediye Başkanlığını Alacağız”

CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, partisinin Yenice İlçe örgütünün düzenlediği  Danışma Kurulunda,  yerel seçimlere iddialı bir şekilde gireceklerini vurguladı. Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Aksoy, “Yerel seçimlerde başta Karabük olmak üzere Safranbolu, Yenice ve Ovacık belediye başkanlıklarını kazanacağız” dedi.

CHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Kurulu toplantısında Hüseyin Aksoy, seçimden bu yana yaptığı çalışmaları anlattı.

Halkla  birlikte olmayı sürdürdüklerini ifade eden Aksoy; “Seçimden bu yana beş kez güzel ilçemiz Yenice’ye ziyarette bulunduk. Örenköy, Güney, Akmanlar köylerimizle Yortan Beldemize gittik. Karabük merkez ve diğer ilçelerimizde de temaslarımızı sürdürdük.

2019 yılında yapılacak yerel  seçimlere çok iddialı bir şekilde gireceğiz. Son seçimde alınan oylar dört merkezde seçimleri alabileceğimizi gösteriyor. Karabük, Safranbolu, Yenice ve Ovacık belediyelerini biraz  daha sıkı bir çalışmayla alacağız. Bunun için örgütlerimizin ve partililerimizin biraz  daha fazla çalışmaları yeterli olacaktır. Halkımızla yaptığımız temaslarda bunun ışığını alıyoruz. Halkımızın gerek genel, gerekse yerel iktidarlardan memnun olmadığı gözleniyor. Kırgınlıkları, dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak, birbirimizle daha fazla kenetleşerek, yerel yönetimlerde  başarıyı yakalamaya odaklanmalıyız.Karabük Milletvekili olarak ben bu  konuda gereken çabayı göstereceğim. 2019 yılında göstereceğimiz başarı önümüzdeki süreçte bize iktidarı da getirecektir” dedi.

Yoğun  bir katılımla yapılan Danışma Kurulu toplantısında partililer de görüş ve önerilerini milletvekiline sundular. Karabük Milletvekili Dr. Aksoy, daha sonra ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti ve sorunları dinledi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dünyanın en iyi ilk iki ekmeği Samsun’dan

Kültür Sanat Yayın: 26.05.2024 20:30
İhlas Haber Ajansı
Dünyanın en iyi ilk iki ekmeği Samsun’dan

Gastronomi dünyasının önemli kaynaklarından biri olan Taste Atlas’ın Dünyanın En İyi Ekmekleri (Top Ten Breads) listesinde Bafra pidesi 1, Samsun pidesi 2’nci sırada yer aldı.

Uluslararası Taste Atlas internet sitesi, dünyanın en iyi ekmeği olarak Bafra pidesini seçti. Geleneksel tarifleri öne çıkarmasıyla bilinen Taste Atlas sitesi, dünyanın en iyi ekmeklerini listeledi. Listenin ilk 10’unda birinci sırada Bafra pidesi bulunurken, Samsun pidesi ise 2’nci sırada yer aldı.

Samsun Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Her iki lezzetimizin de dünyanın dört bir yanındaki yerel yemekler, içecekler ve restoranlar hakkında bilgi sunan interaktif bir harita ve bilgi platformu olan 837 bin takipçili Taste Atlas’ın listesinde ilk ikiye girmeyi başarması, dünya genelinde gastronomi turizmi destinasyonlarını keşfetmek isteyenlerin ve gurmelerin ilgisini çekecek, hem göze ve hem de damağa hitap eden çok sayıda yöresel lezzetiyle Samsun mutfağının tanıtımına büyük bir katkı sağlayacaktır” ifadelerine yer verildi.