Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bolu Vilayet Jandarma Komutanlığı’na Mehmet Avcı atandı

Bolu Yayın: 26.08.2023 00:36
İhlas Haber Ajansı
Bolu Vilayet Jandarma Komutanlığı’na Mehmet Avcı atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara nazaran Bolu Vilayet Jandarma Komutanlığı’na, Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı atandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına nazaran, 42 ilin jandarma komutanlıklarına atamalar yapılırken, birçok kaymakam ve vali yardımcısının da misyon yerleri değişti. Kararnameye nazaran Bolu Vilayet Jandarma Komutanlığına, Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı atandı. Bolu Vilayet Jandarma Kumandanı Haluk Saygılı ise Adıyaman Vilayet Jandarma Komutanlığı’na atandı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araç motorundan kurtarıldı, bu sefer de itfaiye aracının motoruna girdi

Dünya Yayın: 30.05.2024 12:37
İhlas Haber Ajansı
Araç motorundan kurtarıldı, bu sefer de itfaiye aracının motoruna girdi

Tokat’ta bir aracın motoruna sıkışan yavru kedi, itfaiye ekiplerinin yoğun çabasıyla kurtarıldı. Korkuyla itfaiye aracının motoruna kaçan kedi, ikinci bir operasyonla güvenli bir alana bırakıldı.

Araç sahibi Selçuk Narin, otomobiline binerken aracının etrafından gelen kedi seslerini fark etti. Kedinin miyavladığını duyan Narin, yavru kediyi çıkarmak için çaba gösterdi. Başarılı olamayan Narin, itfaiyeden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, motor kısmına sıkışan yavru kediyi kurtarmak için seferber oldu. Zorlu çalışmalar sonucunda yavru kedi araç motorundan çıkarıldı. Ancak korkan kedi bu sefer de Erbaa Belediyesi İtfaiyesine ait kurtarıcı aracının motor kısmına girdi. İtfaiye ekipleri, kendi araçlarının motoruna giren yavru kediyi çıkarmak için bir kez daha harekete geçti. Başarılı bir şekilde kediyi kurtaran itfaiye eri, yavru kediyi alarak caminin kenarında güvenli bir alana bıraktı. O anlar, cep telefonu kamerası ile anbean kaydedildi.